Panasonic TX-P46G30 - a może coś innego??

julianl

New member
Witam,
Zaczynam właśnie przygodę z ustaleniem, jaki TV ma być następcą mojego już wysłuzonego TV. Po analizie danych na HDTV forum wydaje mi się, że Panasonic TX-P46G30 jest najbliższym moich oczekiwań.

Troche danych o warunkach w jakich pracował będzie TV:
1.Odległość od TV - 3,5m
2.Swiatło dzienne: północ, zachod,poludnie.TV na ścianie wschodniej
4.Sygnał -polsat cyfrowy

Wymagania:
1. Budżet - do 3500
2.Wielkość - 46-47"
3.3D - zbędne - mam wadę wzroku uniemożliwiającą widzenie 3D :)
4. Internet,WiFi - wskazane aby było - nie musi
5. Termin zakupu - styczeń 2011

To chyba tyle
pozdrawiam
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
G30

kupując do końca stycznia wybrane modele Panasonic w tym plazme G30 46" masz gratis 5 lat gwarancji od Panasonic, rejestracja do zakupów do 14.02 !
 

GORB

New member
Ostrzej czyli według ciebie ww tv są lepsze pod względem jakości obrazu ? no toshiba ma wifi z tego co widze ale samsung ?

Kiki pewnie miał na myśli to,że w tak jasnym pokoju plazma moze wypadac blado, a LCD świecą mocniej. Ja z kolei w przypadku LCD obawiałbym się słabej jakości przy sygnale z Cyfrowego Polsatu.
 

dudu

New member
Kiki pewnie miał na myśli to,że w tak jasnym pokoju plazma moze wypadac blado, a LCD świecą mocniej. Ja z kolei w przypadku LCD obawiałbym się słabej jakości przy sygnale z Cyfrowego Polsatu.


wiesz ogarnie się zasłony :D z tego co widzę to wymienione tv polegają w starciu z g30
 

julianl

New member
To przemyśl jeszcze dobrze temat czy nie dołożyć te 2-3 stówy do 50G30. Ja z najbliższego TV rogu kanapy mam ok 3,5 m i te 50" wcale nie jest za duże. :mrgreen:


:) Myślałem, myslałem. Ale jednak 46" będzie ok. Żonka i tak łapie się za głowe, że takie wielkie pudło chce brać :-D. Pierwsza opcja była 42" ale udało mi sie wynegocjować 46". Nie bede ryzykował kolejnej "wojny podjazdowej":grin:
 

Tiptop

New member
Kup 50tkę bo bedziesz za tydzien żałował a to tylko 400zł wiecej. Ze stastystyk wynika że po zakupie telewizora HD 90% ludzi po kilku dniach chetnie zamieniłoby go na większy.
 

Brateq

New member
Wiesz, wczoraj kupował bym 42, dziś zamówiłem 50- teraz tysiak boli, a przez najbliższe lata za każdym razem kiedy będę wchodził do pokoju będę miał wielki uśmiech na twarzy :D U mnie odległość będzie 2-2,5 metra.
 

julianl

New member
Wiesz, wczoraj kupował bym 42, dziś zamówiłem 50- teraz tysiak boli, a przez najbliższe lata za każdym razem kiedy będę wchodził do pokoju będę miał wielki uśmiech na twarzy :D U mnie odległość będzie 2-2,5 metra.

kurcze, a juz prawie wiedziałem co mam kupić :wink:
A teraz wszystko od początku....... echhhhhh :-D
 

GORB

New member
:) Myślałem, myslałem. Ale jednak 46" będzie ok. Żonka i tak łapie się za głowe, że takie wielkie pudło chce brać :-D. Pierwsza opcja była 42" ale udało mi sie wynegocjować 46". Nie bede ryzykował kolejnej "wojny podjazdowej":grin:

Nie ma szans, by żona odróżniła czy to jest 46", czy 50". Jedynie musiałbyś zamontować TV, kiedy jej nie będzie, tak żeby na pudle nie przeczytała! :mrgreen:
 
Do góry