Panasonic TX-P46G20 vs Panasonic TX-P46G30E

Harni

New member
Witam. Pytanie jak w temacie, czyli czy warto dopłacić kilkaset zł, w zależności od sklepu, za TV z zeszłego roku. Co w nim jest takiego lepszego, że jest droższy od swojego następcy?
 

grzeseik

New member
raczej nie warto, G30 ma kilka ulepszen w stosunku do poprzedniego modelu. jedyna rzecz jaka sie pogorszyła to buczenie - w poprzednim roku malo kto na to narzekal, teraz wiecej osob.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście że warto dopłacić i to z wielu przyczyn. A najważniejszą jest nowa matryca Panasonica Neoplasma, która wykonana jest w zupełnie nowej technologii.
 

paweld007

New member
Witam. Też się zastanawiam. niby G30 nowszy, ale zauważam, że więcej osób narzeka na buczenie i nie wiem czy raczej nie wziąć g20.
 

paweld007

New member
Czytałem ten temat. Jak ze wszyskim. Jedni chwalą inni krytykują. A o g20 nie znalazłem tyle negatywów odnośnie głośności pracy.
Tutaj znowu nowy model i bądź tu mądry.
 

Harni

New member
No i kupiłem 46G30 pomimo lekkiego strachu o buczenie. Na szczęście nic nie buczy, no chyba, że tv jest ściszony na 0 a ja przyłożę głowę do ekranu i oby tak zostało. Obraz bardzo dobry i teraz tylko trochę czasu na poznanie funkcji mojej maszynki.
 
Do góry