Panasonic TX-P46G10L lub Samsung PS50B551, czy warto??

matrix.m5

New member
Panowie stoję przed dylematem , interesuje mnie zakup Plazmy ,niestety w Irlandii niema wielkiego wyboru, co do kupna Plazm.
I z tąd moje pytanie czy warto kupić którąś z tych plazm, ceny są zdecydowanie rożne:

Panasonic TX-P46G10L - 1430Euro
Samsung PS50B551 - 950Euro

Choć ceny nie są jakimś kryterium, bardziej zależy mi na jakości i parametrach obrazu jaki i o dodatkach typu usb i czytaniu divx i mkv i samej jakości wykonania.

Osobiście wolałbym :
Panasonica model :TX-P46G15E , ale niestety takie modele są tutaj nie dostępne :( , a raczej kupowanie tego modelu w Polsce i przywożenie go kurierem ,jest raczej nie możliwe, zbyt duże ryzyko uszkodzenia Plazmy przez kurierów.

Panowie co polecacie??
 

magnum_6

New member
Sam stałem przed podobnym dylematem:
Samsung PS50B551 ~3500 pln
Panasonic TX-P50S10E ~ 4500 pln

W końcu czekanie się opłaciło bo tuż przed gwiazdką pokazał się w sklepach ekonomiczny TX-P50U10E za ~4000 pln a teraz mają go w Euro po 3690 pln.
Jedyne różnice to 2 a nie 3 wejścia hdmi, brak VGA oraz (podobno, bo trudno sprawdzić) brak antyrefleksu na szybie.

Od 2 tyg jestem szczęśliwym właścicielem jednej z najlepszych plazm na świecie :)
 

matrix.m5

New member
No super. tylko w moim przypadku to ja jestem zdany tylko na sklepy w Irlandii dlatego moje pytanie było który model z wymienionych wcześniej kupić, tutaj niema takiego wyboru plazm jak w Polsce.
 
Do góry