Panasonic TX-P42V20 czy LG Pk 950

gadi

New member
Co wybrać do pokoju 16m i odległości 2,5-2,8 m od TV
Sygnał na razie cyfrowa tv kablowa ELPOS, ale na pewno będzie N albo inna satelita
Czy 50 " LG nie bedzie za duży
Czy LG Pk 950 jest tej samej klasy co Panasonic TX-P42V20
Dodam że pokój jest dosyć mocno nasłoneczniony, a z powodu dzieci raczej nie moge go zaciemniać w dzień roletami.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Bo mam Pk950 i biorąc pod uwagę metraż,nasłonecznienie i dzieci to panasonic będzie lepszym wyborem mimo wszystko że bardziej podoba mi się obraz w LG.Pozdrawiam.
 

don111

Banned
odpowiednikiem jakościowym PK950 jest Panasonic G20, który ma trochę lepszą czerń i dobry filtr antyodblaskowy
V20 pod tymi względami jest wyraźnie lepszy od G20
 

gadi

New member
Ma być dostępny w następnym tygodniu w MM (najwcześniej) taką dostałem odpowiedz z MM
Tylko jaka będzie cena ?
 

Adrian85

New member
Bez reklam
MM inaczej funkcjonuje niż inne sieci i każdy sklep ma prawo ustalać swoje ceny więc radzę sprawdzić przynajmniej w 2.
 

gadi

New member
W MM jest dostępny Panasonic 42v20 w cenie 4999 zł a w sklepie EURO LGPK950 jest w cenie 4999 zł w ratach 30X0%
Ja jestem zdecydowany na jeden z tych TV, ale bedę brał na raty.
Jest dostępny Panasonic 42v20 w cenie 4444 zł w sklepie TORRES, ale na raty wychodzi 5000 zł
 
Ostatnia edycja:

Adrian85

New member
Bez reklam
Poczytaj jeszcze o kłopotach panasonic bo zaczyna się robić mały problem,głównie z płynnością serii g v i vt.Lg jest super pod warunkiem że nie boisz się odblasków,ale sam piszesz o nasłonecznieniu pokoju więc w dzień może cię trochę wkurzać.Na pewno na plus lg to cena za 50'' i świetny obraz na sd i hd,zero ''bzyczenia'' , funkcjonalność,więc jeszcze poczytaj i przemyśl bo nie będzie odwrotu przy zakupie na raty.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Nie namawiam do tej wielkości,ale mam dokładnie taką samą odległość.Dla mnie jest akurat ale niektórzy uważają że za duży,więc zależy kto co lubi a zakup jest na parę lat więc trzeba się dobrze zastanowić czy na pewno 50'' do twoich upodobań.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Więc nigdzie, bo euro na pewno tego modelu nie wprowadzi do sprzedaży.Możesz jeszcze jeśli jesteś z W-wy spróbować wynegocjować warunki sprzedaży ratalnej w Elektroworld w Promenadzie ale trzeba rozmawiać z kierownikiem działu.
 
Do góry