Panasonic TX-P42s30e

xeo151

New member
Bez reklam
Mam dwie plazmy panasa, jedną hd ready drugą full i telewizje (mam N-ke)wole oglądac na HD Ready.Ostrzejszy obraz i taki przyjemniejszy dla oka.

Kwestia bitrate, a nie rozdzielczości, kanały full hd N, C+ o Polsacie nie wspominając mają niski bitrate jak niemieckie 720p, a czasami i niższe.
 

andek6

New member
Kwestia bitrate, a nie rozdzielczości, kanały full hd N, C+ o Polsacie nie wspominając mają niski bitrate jak niemieckie 720p, a czasami i niższe.
Szczerze, to nie interesują mnie powody- moze bitrate moze plamy na słońcu- tylko obraz, bo tak jak wiekszosc oglądam programy z N, Cyfry, Polsatu czy kablówki.A tu HD Ready póki co sprawdza sie znakomicie.
 

dj_kriss

New member
Zostaję przy swojej wersji, jakość na full hd materiału z dobrym bitrate i HD jest znacznie lepsza.
Bez dwóch zdań KiKi, ja natomiast się zawiodłem ostatnio na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej, mecze na tvp1 hd w znakomitej rozdzielczości i szczegóły też ale była taka kompresja na trawie widoczna że po raz kolejny przekonałem się że w polskich stacjach porządnego sygnału hd nie uświadczysz, dlatego nigdy w żadnej platformie cyfrowej nie będę dopłacał za kanały hd bo w polskich warunkach to jedna wielka ściema! Nie zmienię też zdania odnośnie materiału na oryginalnych płytach blueray i z bliskiej odległości widocznego śnieżenia!
No ale tu miało być o telewizorach i pomału chyba nie żałuję że ten ts-p42s30 jest już niedostępny, chyba się skłonię ku LG 42PM4700 który jest co prawda HDready ale ma smart TV i chyba nagrywanie na USB...
Fajnie że tutaj można normalnie z Wami porozmawiać a nie że jeden wciska drugiemu na siłę swoje poglądy, bardzo dobre i rzeczowe forum! Pozdrawiam wszystkich pomagającym innym!
 
Do góry