Panasonic tx-p42gt20e 3d

Mars_2000

New member
O ile mi wiadomo, to Panasonic nie obsługuje formatu NTFS. Dysk lub Pendrive powinien być sformatowany w exFAT aby móc zapisywać duże (pow. 4GB) pliki.
Sprawdź w instrukcji.
 

coperson

New member
witam, puściłem dzisiaj film z pena i wszystko ok z obrazem i dźwiękiem tylko TV nie widzi napisów, lub ja nie wiem jak je włączyć. Może ktoś pomóc w tym temacie? Dzięki z góry.
 

szysz7

New member
a ja mam pytanie, czy ktos ma jakies ustawienia kalibracji obrazu? mozna znalezc tego troche w intrnecie, ale sa dla gt25, a w stanach maja troche inne suwaki w opcjach:>
 

janup

New member
Witam
kolego po pierwsze pendrive musisz mieć w exFAT sformatowany a nie w ntfs
po drugie najlepiej sciagnąć sobie film side by side w mkv ze strony filmyhd.net
po trzecie naciskasz vieratools i ustawienia 3d i tam jest opcja obraz przy obrazie
po czwarte wlaczasz okulary i 3d w pełnej okazałosci

mam ten tv rozpracowany do perfekcji. pzdr

Witam i proszę o poradę
przygotowałem wszystko zgodnie z powyższym opisem, i film się uruchamia ale cały czas się zacina, klatki zmieniają się co perę sekund, w zasadzie z filmu robi sie pokaz zdjęć z dźwiękami filmu jako podkładem. Zupełnie jakby player telewizora nie dawał sobie rady. Film 3DSBS mkv tel.P46GT30E, zwykłe mkv chodzą bez problemu, a 3D już nie. Czyżby za duży bitrate?
 
Do góry