Panasonic tx-p42gt20e 3d

koczic1

New member
Witam.
Z końem listopada zamawiam tv miał być PANASONIC TX-P42G20E ale coś znalazłem na ceneo w dobrej cenie jak dal mnie PANASONIC TX-P42GT20E 3D z opisu róznica między nimi to konwersja do 3D. Pytanie więc na czym polega ta konwersja czy to bedzie faktycznie 3D oczywiście uzywając specjalnych okluraów nie tych z gazety. Czy warto dołozyc kilka stów na 3D czy to tylko lipa, C+ ponoć coś tam juz testował pomyślałem więc że może na przyszłość się przyda. Byłem na pokazie "Asylum" W 5D no to faktycznie obraz super czy taki obraz bedzie na Panasie czy to jakies pseudo 3D? bo generalnie na koniec listopada jestem gotów wywalić cash ,tylko czy warto
Dziękuję i pozdrawaim.
 

pkomp

New member
dzis oglądałem parę sztuk na jakiś demo filmach i lipa to mało powiedziane - jedyny plus to porządne kolory ale efekt często na poziomie anaglifów(tych okularków kolorowych)
bardzo nienaturalne 3D momentami (podejrzewam marne dema tworzone dla anaglifów bo lipa straszna)

co ciekawsze samsung czy LG całkiem spoko śmigały okularki - za to panasonic miał jakieś badziewie gdzie dokładnie widziałem migotanie okularów tuż na górze pola widzenia i to mocno rozpraszało
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wszystko zależy od jakości materiałów. Ale to bardzo delikatna sprawa. Wiele osób jest zachwyconych system i równie dużo zawiedzionych.
Musisz niestety pofatygować się sam do sklepu albo poprosić o taka prezentację w domu. Co to daje ?
Daje to tyle że zobaczysz konwersję jakości własnego programu na oczy. Są ludzie którym bardzo się to podoba. I tu nie możesz polegać na opiniach . Bo błędnik ludzki może spłatać ogromnego figla. Zapłacisz za coś z czego nie będziesz zadowolony, alo jeszcze gorzej popadniesz w chorobę . Lub będziesz żałował ze nie kupiłeś bo dla Ciebie będzie rewelacja.
To musisz sprawdzić sam !.
 

koczic1

New member
Witam.
W Media Markt obejrzałem kilka tv różnych marek między innymi Panasonica do których były podłączone okularki i musze powiedzieć że fajnie na każdym modelu, nic mi nie migotało jak na moje oczy nie widziałem różnicy czy to był Samsung, Sony, Panasonic. Tylko materiał na każdym tv był puszczany z Blue to i nagranie było dobrej jakości. Czy na zwykłym tv np Panasonic 42G20e też materiał puszczony w 3D z odtwarzacza BR da taki efekt czy musi to być tv z 3D i nie wiem czy ja dobrze rozumiem ta konwersja z 2D do 3D to polega na tym że wlączę taką konwersję i moge nie wiem wiadomości oglądać w 3D?
 

Marioo162

New member
Na dzień dzisiejszy materiał w 3D można oglądać na TV 3D zawierających specjalny procesor, nadajnik - oczywiście w specjalnych okularach, które nie zawsze są w komplecie z TV. Konwersja nie daje takiej głębi obrazu jak oryginalnie nagrany materiał na BR.
 

koczic1

New member
Panasonic 42GT 20E

Witam.
Tak więc stałem się posiadaczem tv 42gt20e 3d no cóż dla mnie poezja normalnie nie mogę sie napatrzec i dostałem 1 parę okularów oglądanie w 3D extra mam nagrany mecz barca real w 3d normalnie super jestem zachwycony i konwerter 2d na 3 d tez fajnie działa a w szczególności zdjecia z pendriva wrzyciłem w 3d oglądałem no i serwisy internetowe jak ipla czy youtube oby dali jakiś google to już bedzie fuul pełnia szczęscia ja go polecam cena juz atrakcyjna za 3,5 kawałka z okularami ty;lo brac teraz czekam az z Panasonica przyją mi powieszą na sciane jest teraz promocja wieszak i instalacja za free SUPER
Pozdrawiam
 

Bob Digital

New member
Witam.
Tak więc stałem się posiadaczem tv 42gt20e 3d no cóż dla mnie poezja normalnie nie mogę sie napatrzec i dostałem 1 parę okularów oglądanie w 3D extra mam nagrany mecz barca real w 3d normalnie super jestem zachwycony i konwerter 2d na 3 d tez fajnie działa a w szczególności zdjecia z pendriva wrzyciłem w 3d oglądałem no i serwisy internetowe jak ipla czy youtube oby dali jakiś google to już bedzie fuul pełnia szczęscia ja go polecam cena juz atrakcyjna za 3,5 kawałka z okularami ty;lo brac teraz czekam az z Panasonica przyją mi powieszą na sciane jest teraz promocja wieszak i instalacja za free SUPER
Pozdrawiam

witam gdzie go dostałeś w takiej cenie z okularami ??
 

koczic1

New member
witam gdzie go dostałeś w takiej cenie z okularami ??
Witam, kupiłem w neo24 za 3600 z odbiorem osobistym, wiec koszty transprtu 10 zł tylko, wbij w ceneo.pl wpisz 42gt20e, dodatkowo były okulary choć wszedzie czytałem ze w tym modelu już nie dają kiedys panas dawał a tu suprise :) działa super obraz extra serwisy inetrnetowe zapełniły się jest ich już 21 w tym ipla oraz iplex z filmami i bez reklam świeta beda filmowe zamiast Kevina wbijam na iplex i ogladam całe swieta hihihi.
Ja dalej polecam ten TV musze nazbierac na kamerke internetową do skypa bo zadna mi nie działa musi byc panasa a to ponad 300 zł no i dalej czekam na serwisanta aby mi go powiesił na sciane panasonic ma promocje do kazdego tv 3d lub od 46 cali daje wieszak do wyboru są 3 rózne i wieszaja na scianę za frikopromocja długo nie trwa więc jak ktos się zdecyduje to szybko :)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

songoc

New member
Witam,
Też jestem posiadaczem takiego Panasonica, kupiłem go w zeszłym tygodniu w MM za dość fajną cenę. Polowałem cały czas na wersję G a tu była promocja i GT była o 300 droższa, więc skorzystałem. Ściągnąłem z neta pierwszy lepszy film 3d, trafiło z Transformers, ucieszony zapuściłem film i ... nic, nie działa, nie ma 3D. Okularki się załączają, ale nie działa. Pen-drive włożyłem do usb w tv i nie ma tez dźwięku. Pomóżcie co robię złe. Pozdrawiam Paweł
 

marmiz86

New member
Witam
kolego po pierwsze pendrive musisz mieć w exFAT sformatowany a nie w ntfs
po drugie najlepiej sciagnąć sobie film side by side w mkv ze strony filmyhd.net
po trzecie naciskasz vieratools i ustawienia 3d i tam jest opcja obraz przy obrazie
po czwarte wlaczasz okulary i 3d w pełnej okazałosci

mam ten tv rozpracowany do perfekcji. pzdr
 

kliczek

New member
Czy warto?

Witam,
ma pytanko w sprawie tej plazmy.
Jest to najtańszy model 3D panasa, jaka jest różnica między droższymi modelami.
Czy jest możliwość podłączenia go po kompa z kartą geforce Cuda i uzyskanie 3D.
Jak oceniacie stosunek ceny do jakości tergo telewizora.
W 3D bawie się już trochę czasu i przy oglądaniu zdjęć używam okularów anaglifowych lub w kolorze metodą krzyżową przy pomocą stereoskopu, dlatego oglądanie zdjęć na tv będzie na porządku dziennym- jakie formaty przyjmuje. Czy kupno konsoli soniaka trójeczki będzie dobrze współpracować przy blureju;) 3D?. Jak sprawuje się podłączenie do neta?
Co najbardziej wkurza o co cieszy w tym modelu.
Pytanie kieruje do użytkowników lub sprzedawców takich telewizorów.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Kliczek ;-)
 

songoc

New member
Witam
Dzięki za odpowiedź, film już mam ( side by side ), teraz tylko sformatowanie pena,
dzięki
atakuję






Witam
kolego po pierwsze pendrive musisz mieć w exFAT sformatowany a nie w ntfs
po drugie najlepiej sciagnąć sobie film side by side w mkv ze strony filmyhd.net
po trzecie naciskasz vieratools i ustawienia 3d i tam jest opcja obraz przy obrazie
po czwarte wlaczasz okulary i 3d w pełnej okazałosci

mam ten tv rozpracowany do perfekcji. pzdr
 

songoc

New member
Mam kolejne pytanie:

Posiadam dwa tv podpięte do tv analogowej, jeden stary kineskopowy, drugi właśnie p42gte20. Na tym pierwszym wszystkie programy odbieram w dobrej jakości (jak na tv analogową) a na panasonicu dramat, jedynka, tv kraków, polsat jest ok, ale reszta dramat, dźwięk ok ale wizja zaśnieżona, nie wiem o co chodzi, jak to można rozwiązać?

Pozdrawiam
 

zazupol47

New member
w GT film z pendrive pójdzie jesli bedzie zapisany w AVCHD, żadne avi, mpgi czy mkv i 3D to pieśń przyszłości. tylko AVCHD i 3D
 

janusz197

New member
witam wszystkich to mój pierwszy post kupiłem Panasonic tx-p42gt20e 3d czy jest możliwiść podłączenia innej kamery internetowej niż orginalnej panasonika ???
 
Do góry