Panasonic TX-P42G30E czy Philips 40PFL5507K/12?

Radzio2009

New member
Witam serdecznie,
stoję przed wyborem telewizora do pokoju około 20m2, odległość od telewizora - 3m. Interesuje mnie telewizor z przedziału 40-43 cali. Dużo czytałem na forum i oko wpadły mi modele:
Panasonic TX-P42G30E (plazma, którą posiadam aktualnie w salonie - seria g15 i sprawuje się naprawdę świetnie) i Philips 40PFL5507K/12 - (podoba mi się ten model, pozytywne testy, nie widziałem w realu).
3D traktuje jako bajer, który może być, ale nie musi. Bardziej zależy mi na jakości obrazu i stosunkowo niewielkiej kwoty. Będę miał sygnał z kablówki, czyli ok. 3 kanały HD,a reszta analog. Bardzo proszę o informację, który model jest lepszy i dlaczego. Ponadto chcę podłączyć telewizor do komputera (HDMI) i od czasu do czasu pograć w bardziej wymagające gry. Co o tym sądzicie? Który model wygląda lepiej?
 

Radzio2009

New member
Kurcze, byłem dzisiaj w Saturnie i Euro, dowiedziałem się, że Philips splajtował i marka została przejęta przez chińczyków, którzy w tej chwili robią pod ich marką. Miałem chrapkę na G30, ale obdzwoniłem niemal całą Polskę, a telewizora brak za 2000 zł ;/ Jestem w punkcie wyjścia. W Saturnie polecono mi Sony KDL40EX650 i teraz zastanawiam się nad nim poważnie. Jakieś sugestie?
 
Do góry