Panasonic TX-P42G30 i USB-HDD

slawomirmarczak

New member
Doczytałem się w instrukcji i na stronie Panasa, że mogę używać jako USB-HDD dysków od 160GB do 1TB ale z zasilaniem zewnętrznym, a jako kompatybilny i sprawdzony dysk wskazano: Buffalo DriveStation HD-LBU2 Series?

A co z resztą dysków USB?

Może są jeszcze jakieś modele pracujące poprawnie?

Podajcie jakich dysków używacie do nagrywania?
 

damian1010

New member
Raczej telewizor wybredny nie jest ja mam 2.5 cala jakiegos segate 320 gb wczesniej WD 160 gb oba chodzily tylko na usb bez zasilania zewnetrznego przetestuj zobacz tylko wczesniej musisz go sformatowac bo tak nici z nagrywania
 

slawomirmarczak

New member
Dzięki ale jak byś trochę więcej szczegółów podał to bym nie próbował trafiać jak z kartą CF do IPOD-a (ale to temat na inne forum).
Takie próbkowanie dużo kosztuje a później zostaje dużo sprzętu nadmiarowego ;).
 

Byrd66

New member
WD Blue 2.5' 320GB w najtańszej obudowie SATA z Allegro (wykrywany jako sunplus innovation technology sata-to-usb) działa idealnie.
 

pikus-p3

New member
Mam pytanie odnośnie tych dysków. Ile taki 320GB pomiesci materialu? Ile godzin czy filmów? Tv zgrywa obraz w jakosci takiej jaka odbiera? Czy nagrywanie z kanałów hd idzie płynnie?
 

mirek71

New member
a czy ktoś próbował może używać na tym tv 1 dysk do odtwarzania filmów ściągniętych z neta i jednocześnie do nagrywania z tv - tj da się tak dysk sformatować coby połowę jego pojemności wykorzystać dla zgrywania filmów z pc ta a połowę do nagrywania z tego tv ???? pytam bo chcę kupić najlepiej jeden dysk o pojemności terabajta i używać go do 2 ww. celów w swoim panasie :?: a może ktoś z forumowiczów sprawdzi na swoim dysku czy tak się da ???
 

mirek71

New member
ponawiam prośbę z posta wyżej - tj czy da się na jednym zewnętrznym dysku podłączonym do tego tv nagrywać z wbudowanego tunera i odtwarzać filmy wrzucone na dysk z neta - czy muszę kupić 2 oddzielne dyski zewnętrzne do ww celów ??? proszę o wskazówki gdyż zamierzam na dniach zakupić dysk ...
ps. czy ktoś używa na tym tv dysk zew 2,5 cala o poj 1 tb??? - i jaki ???
 
Do góry