Panasonic TX-P37C2E, polecacie?

big93

New member
Mieliście może styczność z Panasoniciem TX-P37C2E, widzieliście go albo użytkujecie? Jakie jest Wasze zdanie na jego temat? Polecacie? Liczę na jakiś odzew ze strony forumowiczów gdyż bardzo zależy mi na czasie. Pozdrawiam ;)
 

don111

Banned
w tej cenie z plazm nie ma nic innego godnego uwagi, są jeszcze LG z serii PJ
to chyba najlepszy wybór do zwykłej tv i hd
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale w jakich warunkach ma grać ?
Co ma być podłączone ?
Jaka odległość ?
I jaką kwotę masz na myśli ?
 

big93

New member
W sklepie ten tv kosztuje 1999zł ale myśle, że utarguje jakieś 100zł. Odległość od ekranu to 2-3 metry. Plazma będzie podłączona do kablówki, wprawdzie od końca wakacji do kablówki cyfrowej ale i tak ten sygnał idzie na tysiące mieszkańców miasta więc nie będzie to nic mega super ekstra. Do plazmy będzie jeszcze podłączone dvd i czasami video. Kiki Ty mi poleciłeś ' Panasonic TX-P37X20' ' ale nie wiem właśnie czym on się od tego, którego ja napisałem w tytule różni i czy cena w moim sklepie nie będzie większa niż 2000zł. Jak coś to panowie ten tv będą musieli zamówić gdyż chyba nie mają go w sklepie. Pozdro
 

kowal801

New member
Bez reklam
Na twoim miejscu kupiłbym serie 42X20, w necie dostaniesz go poniżej 2 tyś .Rożnicę pomiędzy jednym a drugim są spore, jest mniej wejść HDMI nie ma trybu eko , oraz jak dobrze pamiętam brakj opcji przestrzennego dźwięku.
 

kapsell

New member
Bez reklam
eco - mniejsze zuycie energii - czystsze srodowisko - mysle ze ma to duze znaczenie. I nizsze rachunki.
Jak masz KD to nie ma o czym mowic.
 

big93

New member
No spoko, kina domowego nie mam. Ale nie jestem też jakimś burżujem, który nie wiadomo jak bardzo zwraca uwagę na najmniejsze detale związane z dźwiękiem. Aktualnie mam około dwóch lat lg 21'' gdyż wcześniej zepsuł mi się skutecznie niestety 28'' tv i głos na lg mi nie przeszkadzał. Na tym Panasonicu, co go chcę wziąść TX-P37C2E, będzie lepsza jakość dźwięku niż na grubym 21'' LG ?:p
 

miethod

Member
dzieki za szybką odpowiedź - w takim razie odpada, powłoka musi być bo pokój mocno naświetlony, TX-P37C10Y oraz TX-P37X10 - te modele rozumiem ją posiadają?
 
Do góry