Panasonic TX-L55ET5 - prośba o opinie

javjaff

New member
Witam.

Poprosiłbym użytkowników TV Panasonic TX-L55ET5 o ocenę i opinie dotyczące tego konkretnego modelu. Widziałem ten TV w sklepie, miałem możliwość przetestować i interesowało by mnie kilka informacji.

1. Jak tv wypada ze skalowaniem obrazów o niższej rozdzielczości? Kiedy testowałem TV w sklepie obraz SD był raczej dość s-pixel-owany, ale być może to kwestia ustawień.

2. Jak wypada konwersja obrazu z 2D do 3D? Podczas testowania w sklepie i konwersji materiału 720p puszczanego z pendrive obrazem zaczęło jakby szarpać i stracił na płynności. Być może po wyłaczeniu tzw. ulepszaczy ten problem by zniknął i tu kolejne pytanie...

3. ..czy ten model posiada jakieś ulepszacze obrazu i czy ich włączenie/wyłączenie wpływa na płynność obrazu.

4. Czy Panas posiada regulację głębi 3D - sprzedawca w sklepie nie był w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie.

5. Czy TV posiada jakieś zaawansowane ustawienia obrazu? W przypadku LG LM z serii 6 i wyższych znalazłem na tym forum trochę preferowanych ustawień i zastanawiam się czy ten model też ma rozbudowane ustawienia.

6. Czy ktoś ma ten TV podłączony do konsoli? Czy występują jakieś większe lagi czy raczej dobrze wszystko śmiga?

7. Czy ktoś ma możliwość porównania tego modelu do Philips-a 55PFL6007K? O Philipsie jest znacznie więcej informacji na tym forum. Niestety nie udało mi się zobaczyć interesującego mnie modelu Philipsa w działaniu a tym bardziej obok Panasonica, tak żeby je porównać.

Z góry dzięki za informacje.
 
Do góry