Panasonic TX-L50DT60E

KazuKi7

New member
Witam

Piszę na owym forum po długotrwałych i dość męczących poszukiwaniach odpowiedzi na moje pytanie. Otóż zakupiłem ostatnio telewizor firmy Panasonic o modelu TX-L50DT60E. Jest naprawdę świetny, posiada wszystko, aż do czasu gdy spróbowałem odtworzyć film nagrany na pendrive, dysku przenośnym czy też poprzez połączenie z komputerem przez WIFI domowe. Dane filmy w formacie AVI,MP4,MVK nie odtwarzają dodanych im do folderu napisów. Po uruchomieniu filmu próbowałem "włączyć" owe napisy ale to również nie skutkowało(poprzez włączenie opcji na pilocie, czy też klawisz funkcyjny SST) Nie mam pojęcia jak poradzić sobie z tym problemem który według mnie jest uporczywy i nie wyobrażam sobie, aby takiej klasy telewizor mógł nie odtwarzać napisów ściągniętych z NapiProject, które idealnie pasują do filmu. Dodam również że z każdą próbą napisy do owego filmu posiadały w folderze te samą nazwę co film, lecz różne rozszerzenia.

Proszę o szczegółową pomoc oraz z góry dziękuję za nią !
Z poważaniem KazuKi7
 

wenon

New member
a napisy sa w pliku zapisane w formie czasu czy klatek.
może tu spróbuj zmienić, kiedyś niektóre playery ale to na kompie nie czytały napisów jak były w nieodpowiednich nawiasach "{}" , "[]".
próbuj.
powodzenia. daj znać dla potomnych jak już dojdziesz.
 

KazuKi7

New member
fausto1 nie chciałbym być nieuprzejmy, ale to nie podchodzi pod pomoc. Jeżeli nie masz nic bardziej konkretnego do powiedzenia w tej sprawie, lepiej nie wypowiadaj się...
 
Do góry