Panasonic TX-L47ET5E test . Cokolwiek robimy, robimy z pasją !

cureman

Active member
Bez reklam
A nie lepiej kupić tv LG ?? Bo tak sobie myślę, że skoro kupuję tv Panasonic to jako element główny tegoż produktu powinna być matryce Panasonic, a gdy zajrzymy z tyłu, naszym oczom ukazuje się LG Display. Tak tak , wiem że srata tata (tu wstawić wszelkie duperele tego świata, począwszy od zmian klimatycznych poprzez powiązanie korporacji celu obniżenia kosztów). Zastanawiam się tylko po co przepłacać za tabliczkę ??? Chodzi o soft ???
To tak samo jak ktoś kupuje Nissana Quashquaia a w środku silnik od francuza - co się na tym świecie porobiło. Kiedyś miałem Opla z silnikiem od Isuzu. Treaz mam Subaru z silnikiem , wlewem paliwa i wycieraczkami tejże firmy i wiem że to japończyk. Pewnie zaleje mnie krytyka i fala oburzenia ale czy słusznie ?? Sam chciałem kupić tego Panasa ale teraz zacząłem się zastanawiać czy warto ??? Może tak, może nie ???
Pozdrawiam
Takie czasy nawet w świetnym Sony HX850 jest matryca Samsunga ,mimo ze jakość obrazu miedzy Sony a Samsungiem to niebo a ziemia.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Pozwole się nie zgodzić z tym ostatnim zdaniem!!!.Matryca to serce,procesor to mózg,jak kto woli może być odwrotnie...To jest zależne od ustawień.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Pozwole się nie zgodzić z tym ostatnim zdaniem!!!.Matryca to serce,procesor to mózg,jak kto woli może być odwrotnie...To jest zależne od ustawień.

Fakt jest faktem ze w HX 850 jest matryca Samsunga.Sam model jest świetny,nie wiem z czym sie nie zgadzasz ze Ledy Samsunga nie maja startu jakości obrazu do tego flagowego Sony.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Wiem,że matryce Samsunga,chodziło mi o to,że nie ma między nimi moim zdaniem różnicy jak potrafisz skalibrować TV.Flagowym nr1 w Sony jest teraz 950.Po Ces pewnie to się zmieni.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Wiem,że matryce Samsunga,chodziło mi o to,że nie ma między nimi moim zdaniem różnicy jak potrafisz skalibrować TV.Flagowym nr1 w Sony jest teraz 950.Po Ces pewnie to się zmieni.

Nie ma różnicy dobry żar na nowy rok.Mialem w domu wszystkie ostatnie modele Samsunga i od 3 mc mam 55 HX 850 Soniaka i różnica jest kolosalna w obrazie i płynności .No ale to nie temat o tych modelach ...pozdrawiam.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Nie to nie jest żart.To,że Ty akurat nie potrafiłeś sobie poradzić z ustawieniem Samsunga i wcześniej innych Tv to Twój problem.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Nie to nie jest żart.To,że Ty akurat nie potrafiłeś sobie poradzić z ustawieniem Samsunga i wcześniej innych Tv to Twój problem.

Telewizor sie kalibruje a ustawienia na pilocie to... Śmiech na sali.Ja praktycznie zmieniam co roku telewizory i przerabialem Samsungi wszystkie ostatnie.Przeczytaj sobie dobry test tv Samsunga ,problemy z kolorem białym (nalot różowego ) ciemne sceny mało czytelne w nocy.Jak widzę ten doskonały obraz na Samsungu u znajomych to ...uśmiecham sie .Jedyny plus Samsunga to multimedia .Te telewizory nie sa warte tych pieniędzy .Postaw sobie Sony Leda albo dobrego sharpa obok Samsunga i ustaw sobie piękny obraz.Nie wiem jakie posiadasz telewizory i jakie posiadales ale ja miałem Plazmy Panasonica vt 20,30 a ostatnio vt 50 i tu da sie ustawić dobry obraz.Zmienilem vt 50 na HX 855 bo dużo gram i powidoki mnie dobijaly.Czasami poczytaj testy na innych stronach jak Samsungi wypadają w testach.Ja jak widzę u kogoś w salonie tv Samsunga to wychodzi mi jedno albo ktoś kupił bo sie nie zna na dobrym obrazie albo kupił bo polecił mu pewnie ktoś w salonie RTV.
 
Do góry