Panasonic TX-L42E30E problem z MKV i pytanie o WiFi

spike89

New member
Witam,
Chciałbym zapytać użytkowników telewizorów z serii E30 czy podczas odtwarzania filmów MKV spotkali się z takim błędem:
watch?v=9ZB2MzrayDA (jako że nie moge umieszczać linków, podaję samą końcówkę do YouTube)

Próbowałem odtwarzać też z innego dysku, formatowałem dyski na inne systemy plików, ale dalej to samo. TV Toshiba (modelu nie pamiętam) radzi sobie z MKV bez problemu, nawet gdy plik jest z opcją Header stripping, co w Panasonicu nie ma mowy żeby odtworzyło.

Druga sprawa to połączenie z internetem za pomocą bezprzewodowej karty sieciowej NETGEAR WNDA3100 ver.2. Posiadam router TP-Link ADSL TD-W8910G ze standardem WLAN IEEE 802.11 b/g i nie wiem czy wszystko się połączy bezproblemowo. W innym temacie doradzono kupno routera ze standardem N, jednak później okazało się to nie potrzebne, bo wystarczyła aktualizacja firmware, ale nie do końca wiem czego: Netgeara czy Panasonica.
Wersja software w Panasonicu: 1313-10000
 

stirl

Member
1.318 jest aktualna i moze ona poprawi te mkv (ewidentnie kodek), swoja droga polecam dlna serwer (np ps3 media serwer)
 

kruczy6

New member
Witam,

Druga sprawa to połączenie z internetem za pomocą bezprzewodowej karty sieciowej NETGEAR WNDA3100 ver.2. Posiadam router TP-Link ADSL TD-W8910G ze standardem WLAN IEEE 802.11 b/g i nie wiem czy wszystko się połączy bezproblemowo. W innym temacie doradzono kupno routera ze standardem N, jednak później okazało się to nie potrzebne, bo wystarczyła aktualizacja firmware, ale nie do końca wiem czego: Netgeara czy Panasonica.
Wersja software w Panasonicu: 1313-10000

Mam identyczny router i też miałem obawy czy będzie działać z wymienionym Netgearem, ale okazało się że nie ma żadnych problemów, od początku wszystko połączyło się bez zająknięcia, nie musiałem nic aktualizować.
 
Do góry