Panasonic tx-l42e30 i dlna

racuh

Banned
mam rozumiec ze chcesz zobaczyc zawartośc TV na komputerze czy odwrotnie ?

aby móc oglądac multimedia z PC na ekranie TV to polecam PS3 media server albo twonky media
 

racuh

Banned
w programie który podałeś bez problemu wykryje TV ale zapewne masz załączonego firewalla.
Sprawdziłem go i powiem że jest nawet lepszy niż te które ja zaproponowałem...po pierwsze:
czyta napisy, odtwarza matroske (HD) a po drugie w porównanie z Twonky media jest darmowy.

Także mi także nie chciało wykryc TV ale po wyłączenia firewalla windowsowego wszystko jest ok.
 

lukasz_gl

New member
DLNA brak napisów

Pomocy. Koledzy mam taki problem nie umiem nastawić systm DLNA zeby czytał mi filmy z napisami.W chwili obecnej nie mam napisów. Coś źle robie czy może nie da się tak ustawić? próbowałem na Windows media player, serviio, xbmc.
 

racuh

Banned
Napisy muszą byc w formacie SRT inaczej nie przeczyta ich żaden TV poprzez DLNA. Programy do konwersji znajdziesz bez problemu w Google.
 

Sławos

New member
Ja mam servio prze kabel sieciowy bezpośrednio do kompa i działa. Też miałem przepychanki z tym ale funguje to w końcu ;) I wiecie jaki myk? otóż dając w ust. profil redenderowania na sony bravia odtwarza mi fleshe, a na panasonic viera nie chciało ;) No muszą ten programik dopracować żeby wsjo formaty puszczało. Było by super!
 
Do góry