Panasonic TX-L42DT60 a TX-L42DT60E - czy jest jakaś różnica? (E ma znaczenie?)

knocked

New member
Na stronie Panasonica model z tematu ma nazwę TX-L42DT60 i cenę 6.299,00 zł.
Na stronie pewnego sklepu internetowego w nazwie jest na końcu dodatkowo litera E (TX-L42DT60E) i cena wynosi 4.999,00 zł.
Różnica jest na tyle duża że zastanawiam się czy te modele się jakoś znacząco różnią?
Czy ten tańszy to model dedykowany dla konkretnej sieci sklepów i czegoś np nie ma?
Zdecydowanie wolał bym zapłacić mniej za ten telewizor, ale może jest jakiś haczyk?
 

knocked

New member
Odpowiadam:

Literka „E” umieszczona na końcu oznaczenia modelu odbiornika oznacza, iż produkt jest dedykowany na rynek Europy Kontynentalnej. Podany model odbiornika bez literki „E” na końcu, jest niepełnym oznaczeniem tegoż TV.

Dziękuję i pozdrawiam.
:lol:
 

last_ninja

New member
Ceny na stronie Panasonica są cenami producenta i są zwykle sporo wyższe od tych, które można spotkać w sklepach. Często jest to po prostu przeliczenie po kursie wymiany EUR/PLN cen SUGEROWANYCH i tyle. Nie zawracaj sobie tymi cenami głowy i kupuj tam, gdzie taniej :) Oczywiście najlepiej w oficjalnych kanałach sprzedaży - w przeciwnym razie, może być problem z gwarancją, długim czasem naprawy itp. (wiem z doświadczenia)
 

knocked

New member
Ceny na stronie Panasonica są cenami producenta i są zwykle sporo wyższe od tych, które można spotkać w sklepach. Często jest to po prostu przeliczenie po kursie wymiany EUR/PLN cen SUGEROWANYCH i tyle. Nie zawracaj sobie tymi cenami głowy i kupuj tam, gdzie taniej :) Oczywiście najlepiej w oficjalnych kanałach sprzedaży - w przeciwnym razie, może być problem z gwarancją, długim czasem naprawy itp. (wiem z doświadczenia)

Dzięki. Na to nie wpadłem. W sumie dziwne podejście firmy, ale ich sprawa dopóki partnerzy sprzedają to mogą w swoim własnym sklepie internetowym dawać ceny zaporowe :)

Najlepiej sprawdz sobie ceny tego Panasonica na Ceneo, skapiec itp to bd mial rozeznanie w cenach.

Problem polega na tym że póki co znalazłem ten model w jednym sklepie i jednej cenie (oprócz sklepu online Panasonic oczywiście) więc rozeznanie żadne. Może jeszcze za wcześnie.W sumie ciekawe że tylko w jednym - gdzie tu konkurencja ;)
 
Do góry