PANASONIC TX-L42DT50 opinie

tdx

New member
Bez reklam
Heh to Ci powiem że Ci będzie dość trudno dogodzić DT50 ma matryce na IPS a ten samsung zjada go na śniadanie :) - nic z tego nie wynika
Sugeruje bardziej oglądać TV niż czytać o nich :)
 

Wołek 1967

New member
Mój teściu kupił Samsunga 40" za ok.2800,- (ale nie wiem teraz jaki model) to patrząc lekko z boku to obraz robi się mdły i nie wyrażny ,u szwagra też tak było ale wymienił na Lg.Dlatego jestem nieco sceptyczny odn.Samsungów.
 

tdx

New member
Bez reklam
Chcesz zostać przy Sony no to masz W805. Ma 100Hz i matryce IPS LG.

Bo jeśli zostaniesz przy W655 i powiesz że nie widzisz różnicy w płynności to będziesz też musiał sobie wmówić że nie widzisz pogorszenia jakości obrazu w Samsungu patrząc pod kątem
 

dominlesne

New member
Akurat 42DT50 ma matryce LG, a 47" Panasonica. Za 3 tys można rozważać, bo w sumie słaba czerń i co za tym idzie kontrast to chyba jedyna wada. 1600Hz to jest pic, ale mimo wszystko trudno szukać dużo lepszej płynności. W tej cenie już masz 50E6. Niby 50Hz, ale jak można znaleźć w necie testy, to brak zbędnej elektroniki też ma zalety. Jak można wiedzieć, to gdzie za tą cenę widziałeś ten tv?
 

Wołek 1967

New member
Akurat 42DT50 ma matryce LG, a 47" Panasonica. Za 3 tys można rozważać, bo w sumie słaba czerń i co za tym idzie kontrast to chyba jedyna wada. 1600Hz to jest pic, ale mimo wszystko trudno szukać dużo lepszej płynności. W tej cenie już masz 50E6. Niby 50Hz, ale jak można znaleźć w necie testy, to brak zbędnej elektroniki też ma zalety. Jak można wiedzieć, to gdzie za tą cenę widziałeś ten tv?

Dzięki ! Lipiec i sierpień to najgorszy czas dla sprzedawców RTV,proponują różne rabaty itd.aby interes się kręcił! ten tv jest w cenie 2880,- ostania sztuka w sklepie ,,na mazurach".
 

Wołek 1967

New member
Tylko że ,tak naprawdę nigdy tego modelu nie widziałem na żywo! Może ktoś ma i mi go opisze. Rozmawiałem ze sklepem telefonicznie.
 

dominlesne

New member
Akurat na konkurencyjnym forum przejrzałem test ze zdjęciami et60 - to jest podobny IPS co dt50. Ja raczej jestem za matrycą VA, bo węższy kąt widzenia to nie problem jakby siedzieć na wprost, ale w zaciemnionym miejscu jest dużo lepszy. Szkoda, że Panasonic ma tylko ten podstawowy model z tą właśnie matrycą. Obstawiam, że następne wersje będą już mieli za rok na VA, podobnie jak Sony.
 
Do góry