Panasonic TX-L37G15E

irondick

New member
Czy ktoś ma jakieś informacje na temat tego modelu?
Czy jest ew. kiedy będzie w Polsce sprzedawany, jakie różnice pomiędzy wersją G10 itd....
 

radzio1980

New member
Witam,

Chyba szybko nie ujrzymy ten model w naszym kraju.
Z informacji jakie posiadam że przewidywana premiera tego modelu oczywiście jedynego z Serii G15, to czerwiec 2009.
Byłem dobrej nadziei że pojawi się przed świętami Wielkanocnymi, ale cóż, chcą sprzedać model G10, podobne do Siebie lecz różniące się zawartością technologiczną w nieznacznym stopniu.
To podobnie jak LZD85 oraz LZD800.


Pozdrawiam
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Tez chodzi mi po głowie ten TV, ciekaw jestem czy w nowszym modelu dalej czerń nie jest tak dobra jak u innych?
Jakieś opinie? W testach niemieckich serwisów wypadł dobrze i bardzo dobrze.
w w w.testberichte.de/p/panasonic-tests/tx-l37g15e-testbericht.html

Czy lepiej poszukać czegoś innego?
 

razielOne

New member
Z tego co wiem to względem g10e różni się dodaniem funkcji "multimedialnych", takich jak połączenie z internetem itp. Sam jestem posiadaczem g10e i różnic w jakości wyświetlania obrazu nie wyłapałem, za to cena winduje nieporównywalnie górę na niekorzyść modelu g15e.
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Tez chodzi mi po głowie ten TV, ciekaw jestem czy w nowszym modelu dalej czerń nie jest tak dobra jak u innych?
Jakieś opinie? W testach niemieckich serwisów wypadł dobrze i bardzo dobrze.
w w w.testberichte.de/p/panasonic-tests/tx-l37g15e-testbericht.html

Czy lepiej poszukać czegoś innego?

Dopóki Panasonic będzie w swoich telewizorach stosował matryce IPS ALPHA to niestety nie będzie w tych telewizorach lepszej czerni w zadnym modelu.gdyż matryce te posiadają kiepską czerń.ale dobre kąty oglądania.

Jedno kosztem drugiego:(
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Ale chyba dzięki temu maja lepszy obraz ogólnie, kolory?


Kąty w większości TV sa dobre, przecież nikt nie ogląda całkiem z boku.
Mam 3,5 rocznego Samsunga i nawet tam kąty są znośne choć odbiegają od nowych modeli.
 

piodes

New member
Ja mam ten telewizorek i jestem bardzo zadowolony!
Nie jestem kinomanem ale mam w domu potepiety go w siec i zamontowany serwer multimedialny Linksysa dzieki czemu wrzucam na niego divixy i ogladam na tv, rodzinne zdjecia gorzej z mp3 ten format nie jest wspierany i tu by sie przydal amplituner z dlna ktory wspiera mp3 i komplet zapewniony.

Pozdrawiam, Piotr!
 
Do góry