panasonic tx-L37E5

greg64

Member
Witam,

Czy ktoś może się wypowiedzieć czym będzie się różnił ten TV od TX-L37E30. Na stronie panasonica jest specyfikacja tego TV ale niewiele z niej można się dowiedzieć.
Kiki może jakiś teścik w najbliższym czasie?

pozdrawiam
 

greg64

Member
Dzisiaj idę oglądać l37e5e. Jeśli jeszcze nie ma testu to mam pytanie na co zwrócić szczególną uwagę w porównaniu do l37e30?

Z góry dziękuje za pomoc.
 

crownart

New member
Posiadam model L42E5E od prawie 2 miesięcy. Na pewno różni się tym że pobiera bardzo mało prądu. Mój model wg specyfikacji max. 87W. No i ma 150 Hz. Tyle wiem na pewno. Poza tym jestem bardzo zadowolony z zakupu. Internet na tv jest rewelacyjną sprawą. Nie trzeba nagrywać programów bo są dostępne w playerach z netu.
 

greg64

Member
@crownart

Z tego co wiem to 150 Hz jest robione z bazowego 50hz. Jak prezentuje się w tym TV obraz podczas szybkiego ruchu ( sport, dynamiczne sceny), czy nie ma smużenia za postaciami? Co do internetu - czy ma pełną przeglądarkę?
Będę wdzięczny za info.
 

crownart

New member
@crownart

Z tego co wiem to 150 Hz jest robione z bazowego 50hz. Jak prezentuje się w tym TV obraz podczas szybkiego ruchu ( sport, dynamiczne sceny), czy nie ma smużenia za postaciami? Co do internetu - czy ma pełną przeglądarkę?
Będę wdzięczny za info.
Nie przyglądałem się dokładnie ale nie zauważyłem żadnego smużenia podczas szybkich scen. Jeszcze to sprawdzę i przyjrzę się temu z bliska. Nie ma pełnej przeglądarki. Jest mnóstwo aplikacji w tym mało w wersji pl. Jest IPLEX , TVNplayer, youtube , facebook, picassa, radia internetowe , skype (który bez kamery za ok.500 nie chodzi) i wiele portali typu sport, waters, news, cinema itp.
 

crownart

New member
Jeszcze jedna przydatna i pewnie ważna rzecz. Po trzech aktualizacjach oprogramowania nadal nie widzi Netgear'a WNDA3100. Net mam podpięty po skrętce.
 

dominlesne

New member
N tej stronie jest test wersji ET5 i ma takie same oceny, więc może nie warto przepłacać (jak ktoś nie chce 3D).

@crownart
Możesz napisać jak ogląda się mecze piłki - tnie coś, czy jest płynnie? Jeszcze prosiłbym o info, jak wygląda podświetlenie w nocy - są jakieś rozjaśnienia na brzegach ekranu?
 

adwienc

New member
Witam. Czy TV z serii E5 mają wyraźny input lag? Gdzieś czytałem, że niestety tak, ale czy ktoś może to potwierdzić? Z góry dzięki.
 
Do góry