Panasonic TX-L37E30E czy LG 37LS570S

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
TV ma byc dla rodzicow , pokoj sloneczny ,ktory z tych modeli bedzie lepszy czy tegoroczny LG czy zeszloroczny Panasonic.
Kiki miales tego Panasonica na testach moze,widze ze to poprzednik tego co testowales niedawno wiec zastanawiam sie ktory by byl lepszy.
Zeby uproscic inne modele TV nie wchodza w gre i tylko 37 cali .Czy te TV maja prawdziwe 100 Hz? czy oba maja sztucznie interpolowane.

Porownanie
http://www.euro.com.pl/porownanie.bhtml?p1=2380589520&p2=792835192&p3=
 

Pfk

New member
Panasa bierz:) Znajomi mają 42 cale i jest bardzo w porządku. MCI 200 HZ w LG w tym modelu to nie jest tak płynny efekt jak modele z TruMotion 100. Nie świeci to co prawda jak 50-tka, ale super płynności nie ma. Z kolei LG ma lepszego Smarta:)
 

KolejowyGłos

New member
Moim zdaniem LV570s i LV5500 mają lepszą płynność na wysokim TruMotion, nie wiem, dlaczego nie wchodzą w grę? Jeśli w Twoim Euro RTV jeszcze mają LV570s to wygląd moim zdaniem rewelacja, zupełnie coś innego niż te wszystkie czarne pudła, ale może być ciężko trafić, natomiast LV5500 wygląda standardowo ale płynność jest na wysokim poziomie, odbicie w LGku jest ok, nie ma mocnego efektu lustra.

Eldżi :) mają prawdziwe 100HZ - ale te wymienione przeze mnie, mam wątpliwości co do tanich LS'ów, na oko wygląda to słabiej niż ubiegłoroczna seria z TruMotion właśnie.
Jak pokazują doświadczenia wielu użytkowników tego forum, wymieniony przez Ciebie Panasonic słabo radzi sobie z odtwarzaniem z pendrive'a - będzie Ci to potrzebne? Jeśli tak to weź ten aspekt pod uwagę!
 
Ostatnia edycja:

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Panasonic rewelacyjnie sobie radzi zarówno z płynnością jak i skalowaniem.
Użytkownicy naszego portalu też tak myślą przyznając serii E30 :
ZŁOTY PIXEL - Plebiscyt na najlepsze produkty Audio Video

Rodzice kupili Panasonica :) w stosunku do 11letniego Sony Vega w ktorym zaczal padac kineskop Panasonic to kosmos,a funkcji ma tyle ze i tak polowy nie wykorzystaja,chodzilo o TV 37 calowy bo musial sie w segmencie zmiescic. Dla nich po przesiadce z TV 29 cali 37 calowy Panasonic wydaje sie wielki,jak uslyszeli ze planuje zakup 50 calowego TV do pokoju 13m to sie za glowe zlapali. Wiadomo TV bedzie w pokoju sie mocno rzucac w oczy no ale jakosc ogladania tez jest lepsza ,prawie jak w kinie z 2-2,5m :D
 
Do góry