Panasonic TX-L32G10E - opinie , testy

MrCinek

New member
Witam

Mam zamiar kupic telewizor 32" , full HD , 100 Hz

Chcialem zasiegnac informacji odnosnie LCD a konkretnie Panasonic TX-L32G10E . Przeznaczenie bedzie glownie pod xbox360 oraz dekoder HD cyfrowego polsatu . Czy wiecie moze cos wiecej o tym modelu telewizora ? poniewaz informacji o nim nie znalazlem zbyt wiele a zalezy mi na tym . Prosze o odpowiedz i Pozdrawiam !

Zalezy mi najbardziej na płynności gier ( jak najmniej zauwazalne smużenie oraz Input Lag )
ale rowniez zeby jakosc obrazu ( tj. kolory , ostrość były jak najlepsze ;) )

O tym modelu dowiedziałem się że ma matryce IPS Alpha ( podobno najlepsze do gier ) - czy to prawda ?

Jednak Panasoniki maja "podobno" bardzo kiepską czerń .... a jak jest z reszta kolorow ?

Jestem rowniez otwarty na wszelkie inne propozycje
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
IPS ALPHA - nie prawda że są najlepsze do gier.
Extra są do SD.
Prawda mają kiepską czerń w pomieszczeniu bez światła - granat zamiast czerni i to na wprost.
W tej klasie masz Sharpa Led 32 LE 705
 

MrCinek

New member
IPS ALPHA - nie prawda że są najlepsze do gier.
Extra są do SD.
Prawda mają kiepską czerń w pomieszczeniu bez światła - granat zamiast czerni i to na wprost.
W tej klasie masz Sharpa Led 32 LE 705
w takim razie chyba zdecyduje sie na Sharpa :) , czytalem test modelu 40 calowego

a mam jeszcze pytanie czy te modele :

SHARP LC32LE705EV
SHARP LC32LE705E

roznia sie czymś miedzy soba chodzi o koncowke '' V''
 

szymon247

New member
IPS ALPHA - nie prawda że są najlepsze do gier.
Extra są do SD.
Prawda mają kiepską czerń w pomieszczeniu bez światła - granat zamiast czerni i to na wprost.
W tej klasie masz Sharpa Led 32 LE 705

Tamte serie byly akurat najlepsze do gier. Zarowno S10E jak i G10E z wylaczona kompensacja ruchu mialy input lag na poziomie ponizej 10ms wiec wynik jakim prawie zaden inny TV nie moze sie poszczycic.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Testowałem te modele i żaden nigdy nie miał 10 Ms.
IPS Alpha - mam na półce kilka . Starałem się porównac w grach do konkurencji i bez powodzenia.
 

szymon247

New member
W tym temacie:
Input lag wars!, post your input lag results of your LCD display here for refrence - AVS Forum

Kilka osób posiadających model S10/S1 testowało go i wyniki były zwykle poniżej 10ms, 13ms w nienatywnej rozdzielczośći. Nawet w pierwszy poscie można przeczytać:

Panasonic TC-L32S1 IPS-Pro panel

1080P HDMI

0-1 frame delay in game mode or out does not matter

notes: was tested vs a CRT monitor with an average of 14ms delay of picture with many displaying 0 ms delay, one of the best gaming TV's today for sure, the smooth motion feature appears to just be a scanning backlight and does not impact input lag but appears to show some visible flicker. Tested by hidefLoans

Panasonic TC-L37S1 IPS-Pro panel

1080P HDMI

0-1 frame delay just like its little brother

720p HDMI vs CRT

1 frame delay (13ms) very good result for a non native resolution

W owym temacie uważany jest za najlepszy TV do gier do tego stopnia, że ludzie wykupują z aukcji nawet używane modele gdyż ciężko go tam już dostać.
 
Do góry