Panasonic TX-L32CX3E Tryb czuwania (stand-by)

1Tomek

New member
Witam
Mam problem z trybem czuwania (stand-by) w tym Panasonicu . Zawsze wyłączam go w następujący sposób , najpierw z pilota " zapal się czerwona dioda" a potem z panelu bocznego przyciskiem . Gdy chcę włączyć TV naciskam w panelu bocznym przycisk i zapala się czerwona dioda po czym za pomocą pilota włączam TV . Otóż nie zawsze tak się dzieje co któreś włączenie z panelu bocznego powoduje że TV nie czeka na włączenie z pilota tylko sam się włącza. Nie wiem dlaczego tak się dzieje skoro zawsze wyłączam odbiornik w ten sam sposób. Na stronie WWW Panasonica znalazłem nowy firmware 1116 ale po wgraniu dalej TV zachowuje się tak samo. Nie wiem w końcu czy to jakaś usterka czy one tak mają.
 

melersan

New member
ja czasem wyłączam w ten sposób i nigdy nie zdarzyło się, aby mi się tv włączył bez pilota (no chyba, że wyłączam go bezpośrednio za pośrednictwem panelu)
 

1Tomek

New member
Najprawdopodobniej rozwiązałem problem z dziwnym włączaniem tego tv . Nowy firmware 1116 + przywrócenie ustawień fabrycznych poskutkowało, od sześciu dni tv wyłącza i włącza się poprawnie. Napisałem w tej sprawie do Panasonica , dostałem taką odpowiedź:

Witam,
bardzo dziękujemy, za otrzymaną wiadomość e-mail.

Uprzejmie informujemy, że najprawdopodobniej ma Pan podłączony dekoder do TV który w zależności od tego czy jest włączony będzie wymuszał załączenie się programu TV lub w przypadku kiedy jest wyłączony >>> TV nie załączy się - pozostanie w stand by.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, zapraszamy do ponownego kontaktu
 
Do góry