Panasonic TX-L32,37,42 E30

Kriso81

Member
Jakie macie ustawienie obrazu(kolor, kontrast, tryby normalny, kinowy, prawdziwe kino itp) dla filmów HD i jakie dla telewizji
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
raczej grzeczniej odpowiadaj - napisałeś że potrzebujesz ustawienia i wymieniłeś trzy telewizory - więc pytanie jest raczej logiczne .
Mało kto ma trzy telewizory w domu Panasonica i to każdy inny rozmiar i do tego każdy skalibrowany.
Nie chcesz odpowiadać - to nie.
 

Kriso81

Member
raczej grzeczniej odpowiadaj - napisałeś że potrzebujesz ustawienia i wymieniłeś trzy telewizory - więc pytanie jest raczej logiczne .
Mało kto ma trzy telewizory w domu Panasonica i to każdy inny rozmiar i do tego każdy skalibrowany.
Nie chcesz odpowiadać - to nie.

pracownika sklepu wole się nie pytać o zdanie, więc nie musisz odpowiadać, poza tym pewnie nie masz tego telewizora w domu więc i tak byś nie umiał odpowiedzieć, następna sprawa to, że wymieniłem modele które różnią się tylko wymiarami, więc proces kalibracji i efekt końcowy będzie taki sam, czyli wystarczy odpowiedzieć na pytanie które zamieściłem dla jednego z przedstawionych przeze mnie telewizorów.
 

mazbog

Member
@Kriso ja u siebie ustawiłem na profesjonalny1 ,dodałem troszkę kontrastu oraz ostrości, a w zaawansowanych ustawieniach,gamma na 2,0, według mnie jest idealnie,ale to rzecz gustu:)
 
Ostatnia edycja:

ten30

New member
Witam, posiadam tv txl42e30e i z wstydem muszę powiedzieć że nie mam takich ustawień jak profesjonalny1 i w zaawansowanych ustawieniach,gamma? czegoś nie wiem?
Jeszcze jedno czy tv czyta avi? mkv? xvid? i mam problem z napisami w opcji napisów LATINO2 nie wyświetla "ś" i "ą"?
Może to istotne ale tv podłączam dyskiem zewnętrznym?
Poprosze o rade
 

mazbog

Member
to najwyraźniej seria DT od E nie tylko różni się matrycą 3D, ale i innymi możliwościami w ustawieniach
 
pracownika sklepu wole się nie pytać o zdanie, więc nie musisz odpowiadać, poza tym pewnie nie masz tego telewizora w domu więc i tak byś nie umiał odpowiedzieć, następna sprawa to, że wymieniłem modele które różnią się tylko wymiarami, więc proces kalibracji i efekt końcowy będzie taki sam, czyli wystarczy odpowiedzieć na pytanie które zamieściłem dla jednego z przedstawionych przeze mnie telewizorów.

Ten pracownik sklepu, którego wolisz nie pytać o zdanie, sam robił test tego TV w wersji 37 cali. Sam go kalibrował i doskonale wie jakie powinny być ustawienia. Dodatkowo jeżeli uważasz, że w każdej wersji (32,37,42) matrycy, ustawienia będą takie same, to nie ma o czym rozmawiać.


@mazbog - hmm.... może te różnice w ustawieniach wynikają z tego że masz technologie 3D i Ona wymaga innych ustawień :)
 

skipl

New member
WYjasnijcie mi prosze, dlaczego l42e30e ma cene nizsza o przynajmniej 500zl od mniejszych o 2'' sharpow le8xx, podczas gdy toski sa w podobnej cenie - vl733.
Sharpy 'jada' na marce czy tez naprawde jakosciowa klada na lopatki reszte rynku ?

Przy 3.5m 40'' to raczej zdecydowanie za malo prawda ? Mysle ze 42 to bardzo ekonomiczne minimum ?
 
@Skipl - źle patrzysz. Panasonic tx-l42e30e jest w podobnej cenie co Sharpy na necie. Zauważ, że na przykład na Skąpcu są ceny TV Panasonic tx-l42e3e mimo iż się wpisuje e30e. Jest to bład od kilku tygodni. Cena najniższa e30e jest 2837zł bez przesyłki. Na ceneo na przykład tych e3e nie ma.


Pozdrawiam
 

ten30

New member
czy w ustawieniach napisów są czytelne napisy polskie /ś, ą/? aktualizacja panasa mam najnowszą?
Jakaś pomoc?
 

sickman

New member
czy w ustawieniach napisów są czytelne napisy polskie /ś, ą/? aktualizacja panasa mam najnowszą?
Jakaś pomoc?

Co prawda nie mam tego telewizora, ale miałem podobny problem z odtwarzaczem DVD Denon 1740 - również nie wyświetlał poprawnie właśnie tych dwóch liter. Pomogła zmiana kodowania napisów na "ISO 8859-2 - Europa Srodkowa". Można to zrobić np. programem "Gżegżółka". Wypróbuj ten sposób, może będzie działać jak należy.
 
Do góry