PANASONIC TX-65EX700E czy TCL 65C7026, który wybrać?

Piotralu

New member
Witam,
zastanawiam się nad zakupem telewizora 65 cali za ok. 4 tys. Naczytałem się trochę na temat tych modeli i wybór padł na dwa telewizory PANASONIC TX-65EX700E albo TCL 65C7026.
Oglądałem je dzisiaj w sklepie i dalej jestem w kropce. TCL jest na androidzie, dla mnie to plus chociaż sprzedawca mówił że to minus bo przez to wolniej działa, ale Panas też ma Netflixa na którym mi zależy, obraz ciężko porównać, w sklepie kiepski sygnał więc na takim nie widziałem różnicy, dzwięk lepszy TLC. Jako źródło mam Polsat cyfrowi i Netflixa, czasami coś z konsoli PS3.

Mam obecnie Philips 47pfl6008k i po 4 krotnej wizycie w serwisie zraziłem się do tej marki.

Który z tych modeli jest lepszy? Czy w tych pieniądzach jest coś lepszego od tych modeli?
 
Ostatnia edycja:

Karol1976

Active member
Bez reklam
Witam,
zastanawiam się nad zakupem telewizora 65 cali za ok. 4 tys. Naczytałem się trochę na temat tych modeli i wybór padł na dwa telewizory PANASONIC TX-65EX700E albo TCL U55C7006.
Oglądałem je dzisiaj w sklepie i dalej jestem w kropce. TCL jest na androidzie, dla mnie to plus chociaż sprzedawca mówił że to minus bo przez to wolniej działa, ale Panas też ma Netflixa na którym mi zależy, obraz ciężko porównać, w sklepie kiepski sygnał więc na takim nie widziałem różnicy, dzwięk lepszy TLC. Jako źródło mam Polsat cyfrowi i Netflixa, czasami coś z konsoli PS3.

Mam obecnie Philips 47pfl6008k i po 4 krotnej wizycie w serwisie zraziłem się do tej marki.

Który z tych modeli jest lepszy? Czy w tych pieniądzach jest coś lepszego od tych modeli?

Bo w tych modelach co masz tego Philipsa , strasznie były płyty awaryjne , możliwe iż i pamieć nand ( oprogramowanie ) . Bo ogólnie te tv na swoje lata jak zostały wypuszczone to były bardzo dobre tv ale bardzo awaryjne ,
Co do wyboru : a o innych markach nie myślałeś ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych modeli wybrałby TCLa ale nowy model 65 Dc760 za 4099 zł.
W klasie to świetna propozycja.
- Andriod 8,0
- Głośniki JBL
- wtyczki
- obsługa głosem
- najlepsze aplikacje
- Google Assistant
- Pilot głosowy
- świetne materiały
- piękny design
- rewelacyjny dźwięk
- Kodi
- Terrarium
- MxPlayer
- niski Input Lag.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena jest dla niebieskich członków forum.
Zaloguj się i otrzymasz razem z pakietem gratisów.
To bardzo dobry sprzęt, tak jak powiedział sprzedawca. Hejterów wpisy łatwo wyłapiesz. Hejter nie mówi co jest nie tak tylko rzuca hasła złom, badziewie itd... Nie ma pojęcia co ma napisać .
 
Do góry