Panasonic TX-50EX703E czy SONY KD-49XE8005 ???

roburtek

New member
Witam

Telewizor będzie podpięty do dekodera NC+ i generalnie będzie służył do oglądania wszystkiego po trochu poczynając od filmów kończąc na sporcie (telewizor jest dla rodziców, więc funkcje smart są drugoplanowe - youtube wystarczy)

Co byście wybrali z tych dwóch telewizorów?
Z góy dziękuje za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla rodziców do NC+ z tych dwóch Panasonic 50EX703 - za 3599 zł z kalibracją gratis.
A jaki mają teraz telewizor ?
Jaką mają odległość od ekranu jak siedzą ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli do sportu to brałbym z matrycą 100 Hz-czyli Philips 49PUS6561 za 2899zł.
On ma stać czy ma wisieć ?
 

roburtek

New member
Telewizor ma stać... a Philips jest u taty na cenzurowanym :) --> proponowałem mu aby rozważył Philips'a 49PUS7502 lub Philips'a 55PUS7101 ale powiedział, że nie chce , a ja go siłę nie będę przekonywał :)
TCL też odpada...
 

Denon84

Member
Poczytaj o Philipsach na ceneo komenatrze, dużo osób na jakość obrazu narzeka , kurz na matrycy, wolnego androida i ogólnie zawiasa maja te TV
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po update w Philipsie nic się nie zawiesza już.
I 95% tych co kupili są mega zadowoleni.
 

roburtek

New member
Ok. Dzięki
------
Panasonic TX-50EX703E już zakupiony. Dzięki wszystkim za opinie.

Pozdrawiam
R.
 
Ostatnia edycja:

Idaho70

Member
Ok. Dzięki
------
Panasonic TX-50EX703E już zakupiony. Dzięki wszystkim za opinie.

Pozdrawiam
R.




Czekam na Twoje pierwsze wrażenia :) Zastanawiam sie na wyborem pomiędzy SONY KD49XE9005 a PANASONIC TX-50EX780E . Obraz na Panasoniku bardziej mi się podoba ale parametry i opinie przemawiają za Sonym.
Także napisz jakie wrażenia po oglądaniu filmów i jak się sprawia przy sporcie, np. czy smuży przy piłce nożnej.
 

Trezor

New member
Witam mam pytanko bo planuję zakup TX-50EX703E do treści 4K a mianowicie odtwarzanie z NAS Qnap TS-251 czy Wi-Fi owe tym modelu da radę pociągnąć teści 4K?? Router jaki posiadam to Asus RT-AC3200 także o wydajność po stronie sprzętu nie widzę problemu tylko czy Wi-Fi w tym TV da radę czy trzeba będzie ciągnąć kabel?? Router będzie stał w tym samym pomieszczeniu co TV więc o stabilność połączenia po Wi-Fi się nie martwię. Dla przykładu takie parametry filmu

60.7 Mbps, HEVC, HDR, BT.2020 (mkv)
 
Do góry