Panasonic TX-50DX750E czy może jednak coś innego do 5k?

PiotrLGD

New member
Cześć.
Szukam TV do nowego mieszkania i po jako takim przeszukaniu Internetu najciekawszą pozycją wydaje mi się Panasonic TX-50DX750E. 4k to całkiem fajna funkcjonalność, Firefox OS ma niezłe opinie, i matryca też chyba nie najgorsza. Telewizor nie będzie służył do gier, jedynie jakieś seriale, filmy i mecze piłkarskie. Co sądzicie o tym wyborze? Czy może w cenie do 5k jest coś ciekawszego?
 

WuMike

New member
Bez reklam
To bardzo dobry wybór. W tej cenie nie znajdziesz moim zdaniem nic lepszego. Jakość obrazu podobnie byłaby w Samsungu KS7000, ale z kolei jego wykonanie jest gorsze, a obudowa klejona, plus ryzyko z martwymi pikselami większe.
 

Marta84

New member
Dobry TV. Wart tych pieniedzy.

Z drugiej strony dokladajac 500 pln masz juz 55 cali OLED. Jakosc o klase lepsza, tyle ze FHD.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Brać panasa póki jest :) tv ma bardzo dobre parametry osobiście mam DX780, ale niewiele się różnią. Philipsy, Samsungi, Lg nie mają startu w tej cenie.
 

PiotrLGD

New member
Coś chyba popsułem MultiQuotem, bo mojej poprzedniej wypowiedzi nie widać ;) (edit: po tym poście już się pojawił ;) ) W takim razie raz jeszcze napiszę mniej więcej to samo.
To dobry wybór tylko nie wiadomo co będzie właśnie z Firefoxem:

Jaką masz odległość od ekranu ?
Jaki sygnał ?
Do ekranu jest około 2.5m, sygnał zakładam, że cyfrowy. Nawet nie wiem, bo wziąłem jakąś osiedlową sieć i bardziej mnie interesował Internet :) W każdym razie, jak tylko pojawi się tam UPC to przejdę do nich.
co youtube i przegladarka browse zniknie za rok ? nie siej fermentu juz ci to ktos pisal
To jak to jest z tym Firefox OS-em? W Internecie rzeczywiście piszą, że Mozilla przestała wspierać ten system i udostępniła jego kod źródłowy. Panasonic będzie się nim teraz zajmował? Bo jest też duża szansa, że wezmą się za to pasjonaci :)
 
Do góry