Panasonic TX- 50CX700E - błysk geniuszu czy krzyk rozpaczy ? Test "nie-zwykłego" telewizora. Test telewizora.

Czy podoba Ci się obraz w nowej serii telewizorów Panasonic CX 700


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

digitalus

Banned
Mam dwa pendrive, Kingstone i SanDisc.Jeden ma system plikow fat32 a drugi ntfs.Wszystkie pliki po podlaczeniu pendrive do telewizora byly widoczne.Nawet koncerty nagrane z tunera satelitarnego , format plikow TS.
Funkcja IFC w telewizorze ma najwieksze znaczenie w przypadku plynnosci.Nie zauwazylem braku plynnosci w czasie ogladania telewizji, plikow 4k i plikow TS nagranych z tunera satelitarnego.

Paskow nie zauwazulem, kolega ma telewizor 50 calowy cx700.

Jesli chodzi o matryce to wiecej informacji na ten temat jest na bulgarskim forum.Kliknij na link nizej.

Panasonic
Napisales ze pendrive nie byl widoczny .
Moze gdy telewizor jest na ustawieniach sklepowych pendrive nie jest "widoczny".
 
Ostatnia edycja:

Frog_PL

New member
Qrde na tej stronie raz pisza to cala seria CX700 ma 55CX700E - MVA, Edge Led - Up & Down + Local Dimming. A pozniej w tabelce ze 55 i 65 to full led To ja nie wiem co je prawda... W kilku sklepach tez widzialem ze pisze direct led przy 55cx700...no i na tej stronie piszs ze cx680 jest 50hz jak dobrze czytam ale niby cala seria cx680 jest full ledowa hmm..

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>
 
Ostatnia edycja:

p.sacharczuk

New member
Nigdy nie widziałem ani nie słyszałem o tych sklepach. Dzięki za info. A kupowałeś coś u nich? Nie było żadnych problemów? Towary mają polską gwarancję?
 

Frog_PL

New member
Na oraty niekupowalem ale na Ceneo mają tysiące komentarzy. W pro line (normalnie wpisz bez przerwy i na koncu pl, bo tu na forum widzę to jakiś sklep tabu). kupowałem dziesiątki razy sprzęt roznisty i nigdy problemu nie mialem. Tylko

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>
 

FastArek

New member
Witam jak aktywować okulary panasonic 3d ty-er3d5me.
Męczę się z tym od 2 godzin.

Naciskam przycisk zasilania 2s i okulary są blisko ekranu.
W rogu ekranu pojawia się małe okienko z poziomem naładowania baterii i znika po ok 3-4 sekundach. W okularach powinna się zaświecić (chyba) zielona dioda ale miga tylko czerwona.
 
Do góry