Panasonic TX-47FT60E grzeje się

madthomas

New member
Witam
Mam nietypowy problem, telewizor kupiłem rok temu, od początku był i jest strasznie ciepły z tyłu i przodu (ekran) po stronie wszystkich wejść ( tylko w tym miejscu), po jakichś 10 minutach jest już ciepły, był jakiś pseudo serwisant i stwierdził, że to normalne w tego typu telewizorach, jak stwierdził to już jest praktycznie komputer, poradził abym sprawdził w sklepie inne telewizory, no i sprawdzałem, i nawet będąc wieczorem w Media Markt sprawdzałem, żaden z telewizorów nawet w połowie nie był tak ciepły jak mój, czy posiadacze tego samego modelu telewizora zaobserwowali coś takiego u siebie?
 

Attachments

  • 11287324_886666938073302_339750038_n.jpg
    11287324_886666938073302_339750038_n.jpg
    158,7 KB · Wyś: 91
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale FT 60 miał taką przypadłość , że faktycznie mocniej się grzeje niż inne.
 

bob1969

Member
Bez reklam
W tych Panasonikach po lewej stronie są diody podświetlające. Masz tam też wejścia/wyjścia i na dodatek zapakowany moduł CA, więc czego oczekujesz? TV nie chodzi na wodę ... A sprawdzać trzeba identyczne modele, bo inne tv mogą mieć inaczej rozwiązane podświetlenie.
 

madthomas

New member
wyraźnie napisałem, że proszę o odpowiedź osoby, które mają dokładnie ten model telewizora, proszę czytać ze zrozumieniem...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, plazmy Panasonica i Samsunga miały ponad 50 stopni.
Jak włączyłem obie i przyszedłem po kilku godzinach do pomieszczenia testowego to było jak w saunie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja znam bardzo dobrze ten model. Grzeje się ale nie ma to wpływu na jakość obrazu i na korzystanie z tego modelu. po prostu ramka jest metalowa, za blisko ledy stąd ten efekt.
Ale jakość na tym nie cierpi.
 

madthomas

New member
nie o jakość mi chodzi, bo wiem, że jest dobra, obawiam się natomiast tego że tydzień po skończeniu gwarancji coś się zjara a ja wcześniej nie zareagowałem, zresztą mając w domu dwa takie same telewizory, jeden się grzeje a drugi nie, nie reagowałby Pan?
 
Do góry