Panasonic tx 47as650 - probelm z internetem

eloszki

New member
Nabylem, podlaczylem skonfigurowalem na szybko internet i router znajduje ale juz internetu nie chce zmalezc. Przy sprawdzaniu polaczenia jest polaczenie z routerem natomiast juz z siecia nie ma. Komunikat dodarkowy to ze nie udalo sie pobrac adresu ip.

Gdzie jest problem?

Od rau zaznacze ze na okolo 10 urzadzeniach w somu internet w tym samym czasie jest. Moze ten tv potrzebuje jeszcze jakichs cudow?

Dzieki
 

eloszki

New member
Wi-fi. Juz w ustawieniach modemu probowalem nastepujace rzeczy.
Wszystkie bez skutku:
- zmienilem kanal na inny
- wylaczylem firewall
- wylaczylem haslo
- ustawilem na sztywno pasmo g


Interenet to orange ( neostrada) - ogolnie dziala bardzo marnie ale akurat w tym czasie interent i zasieg jako taki byl. Tv wykrywa modem ( router) i tyle.
 

eloszki

New member
Dhcp wylaczone ip na auto. Najlepsze jest kurcze to ze znajduje router ale tak jakby router nie mial polaczenia z netem. Dojade do domu sprobuje ustawic sztywny ip adres.

Moze byc tak ze sygnal za slaby?
 

piotr.piorko

New member
No jak dhcp masz wyłączone a w tv masz ustawione na auto, to się nie dziw, że nie może się podłączyć. Przy takiej konfiguracji routera, musisz sam wpisać IP, maskę, bramę i dnsy w tv :)
 

eloszki

New member
Racja. Wróciłem próbuje tv na auto dhcp enable tez nie znajduje ip. Ręcznie próbuje - też kibel. Cos jest nie tak albo ja coś namieszałem zbyt bardzo.
 
Do góry