Panasonic TX 42ST30 HOW TO

lalibre

New member
Witam,

zakładam ten wątek gdyż nie znalazłem wszystkich informacji w jednym miejscu.

pytania:

1. Czy WNDA3100 v2 jest kompatybilny z tym TV ??
2. Jeżeli mam plik w formacie .mkv + napisy ang, w jaki sposób mogę dodać napisy PL ??
3. Czy jest możliwość kalibracji tego TV ?? jeżeli tak to w jaki sposób
4. Czy w menu serwisowym można sprawdzić ilość przepracowanych godzin?
5. Czy istnieją zamienniki okularów 3d panasonica?
6. Jakie ustawienia są najlepsze do TV HD a jakie do filmów HD, Full HD ??
 

lm648

Banned
Nikt nic nie wie??

Zaznaczam, że nie interesuje mnie Panas oraz ten model :) Odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania są na tym forum, a więc wysil się trochę :) i znajdź interesujące cię odpowiedzi:), a że nie w jednym miejscu :) cóż takie jest życie w które trzeba włożyć minimum wysiłku :) Pozdro
 

lalibre

New member
To że nie mam kilkudziesięciu postów na tym forum wcale nie oznacza że jestem początkującym użytkownikiem forum. "a więc wysil się trochę" nigdy nie piszę pytania na forum zanim nie sprawdzę w google itp. Poza tym temat wątku to "how to" więc przyda się wielu użytkownikom.
Dziś powinienem otrzymać kartę WNDA3100 v2 i napiszę co i jak.... odnośnie kalibracji dostałem informację od firmy która zajmuje się tym profesjonalnie co można z tym TV zrobić , to również zostanie napisane ( wszystko jednym poście)
 

krislow1

New member
To że nie mam kilkudziesięciu postów na tym forum wcale nie oznacza że jestem początkującym użytkownikiem forum. "a więc wysil się trochę" nigdy nie piszę pytania na forum zanim nie sprawdzę w google itp. Poza tym temat wątku to "how to" więc przyda się wielu użytkownikom.
Dziś powinienem otrzymać kartę WNDA3100 v2 i napiszę co i jak.... odnośnie kalibracji dostałem informację od firmy która zajmuje się tym profesjonalnie co można z tym TV zrobić , to również zostanie napisane ( wszystko jednym poście)

Witam.
Przyznam szczerze że czekam od dłuższego czasu na informacje które miałeś zamieścić odnośnie tego tv.
 
Do góry