Panasonic TX-40DS400E ktos cos wie ?

Frog_PL

New member
Jak w temacie. Szukam TV do malego pokoju takze nic specjalnego miec nie musi, byle obraz jakis w miare byl i z USB czytal formaty rozne i w miare ok katy widzenia mial. Ten model doczytalem ze ma matryce VA ? Chcialem zostac przy panasonicu bo Plazma w duzym pokoju mi sie spisuje do dzis wiec zaufam mu dalej...
Ktos moze ma ten model lub widzial gdzies jakis test tego modelu ? I czy warto ewentualnie doplacac do serii 500 lub 600 ? TV bedzie podlaczony glownie do tuner sat i puszczania filmow z usb. Moze tv naziemna. Glownie dzieci beda ogladac, ja czy zona to tam z doskoku takze dlatego nie chce inwestowac w cos drogiego bo jak dzieci nabroja to bedzie mniejszy placz heh A ten model juz za 1520zl jest.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To mega słaby telewizor. To że ma 50Hz to nie problem ale ma smużenie jak w starych telewizorach. Masz plazmę to nie będziesz mógł oglądać tak słabego modelu.
Ile masz max kasy ?
 

Frog_PL

New member
No wlasnie z kasa problem bo dwa bomble na glowie takze przestalem byc juz potentatem finansowym :( Takze okolice 1,5k to kwota w jakiej musze szukac... No ale dzieki za ostrzezenie przed smuzeniem. Tego bym nie chcial miec :/ TV bedzie wisial na scianie i wlasnie tak okolo 40` chce miec. A jaki inny najtanszy Panas od biedy moze byc do malego pokoju ? Na ceneo z tanich wyskakuje mi jeszcze modele DSU401,DSW404,DSU501,DS630,DS500 w cenie do 2k :/ Chyba ze jakies ten Hitachi, Akai czy inny Thomson jest wart uwagi ? Bo one chyba kwotowo najbardziej przystepne co nie ? Interesuja mnie tylko telewizory z tego roku...

Z jakim sportem na pendrivie najlepiej pojsc do sklepu sprawdzic czy smuzy, z tenisem ziemnym czy cos innego?
 
Ostatnia edycja:

Frog_PL

New member
Witam

Dzis bylem w jednym sklepie w ktorym byl DSU401. Obraz jak dla mnie spoko, chociaz w porownaniu do PLAZMY ktora mam to zdecydowanie sztuczniejszy. No ale to urok LCD lub kwestia ustawien bo w sumie nie mam pojecia jak mieli poustawiany ten TV w sklepie....Mialem ze soba pendriva z kilkoma plikami TS oraz MKV. ***MKVy wszystkie odczytal i filmy wygladaly spoko. W TSach mialem nagrane materialy sportowe ktore nagralem przed wyjsciem by ***sprawdzic ewentualne smuzenie. Byla tam Pilka Nozna,Tenis Ziemny,Wyscigi F1 i Siatkowka. Zadnego smuzenia niezauwazylem. Jedynie w pilce noznej mialem wrazenie ze na bialej pilce jest jakas poswiata zielonej murawy jak byla przy niej albo mi sie zdawalo...Aha i pliku z siatkowka mi nie odczytal nie wiem dlaczego. Poza tym wszystko ok.***Musze jeszcze raz odwiedzic sklep z kilkoma innymi materialami ktore mnie interesuja i moze bedzie okazja pobawic sie ustawieniami cos to sie tak do konca przekonam. Ale***wstepnie jestem NA TAK ;)
 

Frog_PL

New member
Daj mi jakąś alternatywę z tegorocznych modeli 40' w podobnej cenie?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry