Panasonic TX-32LX85 vs TX-32LZD80

skylla1

Member
Bez reklam
Cóż, kolejny dowód na to, że mówinie dzisiaj, że plazma na pewno zagra lepiej od LCD to nieporozumienie :).
Przy okazji może zaciekawi cię, że poprawnie pisze się "wziąłem"...
 

senior45

New member
No to musze kogos zmarteic gdyz przy obecnych standardach zadna plazma nie zagra lepiej od LCD.Kilka lat temu to owszem bylo mozliwe ale nie dzisiaj.
 

blady82

New member
skylla1 napisał:
Cóż, kolejny dowód na to, że mówinie dzisiaj, że plazma na pewno zagra lepiej od LCD to nieporozumienie :).
Przy okazji może zaciekawi cię, że poprawnie pisze się "wziąłem"...

dziekuje za poprawke,chociaz do tej pory to ja przeganialem ludzi robiacych bledy:D
no coz "poniesli " i mnie

to chyba wszystko przez tego Sharpa do dzisiaj nie moge uwierzyc w ten obraz.Jedna rzecz mnei martwi do wczoraj bralem w ciemno plasmy i kazdemu polecalem no coz teraz musze uznac wyzszosc lcd:)

Oczywiscie trzeba wziazc pod uwage jedna rzecz pv80 to ciut starszy model od tego modelu sharpa.Dla zaspokojenia swojej ciekawosci jutro pozyczam od kolegi LZD80 i wtedy porwnam
 

kszymon

Klub HDTV.com.pl
VIP
blady82 napisał:
Jedna rzecz mnei martwi do wczoraj bralem w ciemno plasmy i kazdemu polecalem no coz teraz musze uznac wyzszosc lcd:)
a to kolejny dowód na to że każdy chwali to co ma, czyli obiektywnej opinii w internecie nie ma sie co spodziewać :)
 

blady82

New member
kszymon napisał:
a to kolejny dowód na to że każdy chwali to co ma, czyli obiektywnej opinii w internecie nie ma sie co spodziewać :)

a to akurat nieprawda
bo posiadam jeszcze lcd w kuchni wiec mialem jakby nie patrzec porownanie...
ojciec posiada 2 ldeki
wiec moje opinie byly obiektywne i braly sie z porownan jednak tamte modele lcd sa starsze wiec technologia poprostu lcd poszla do przodu lub tez plasmy stoja w miejscu
 

razorleaf

New member
Pierwsze wrażenia

Hej. Obiecałem, że napiszę trochę jak przetestuje ten TV.

Więc tak... ogólnie jestem zawiedziony jakością obrazu słabego sygnału naziemnego... brakuje tunera cyfrowego... (w Sony 26S4000 jest o niebo lepszy obraz bo ciągnie po cyfrowych... TVN i Polsat).

Tu nasuwa się pytanie co należałoby kupić... aby korzystać z tych kanałów w cyfrowej jakości? Jakiś zewnętrzny tuner telewizji naziemnej? Nie znam się na tym... no i brakuje też slota CommonInterface... ale to tez mogloby byc chyba w tunerze zewnętrznym.

To takie główne minusy... dzwięk bajka... obraz z komputera bajka... choć z Windowsem XP nie chciał współpracować... nie mam pojęcia dlaczego... może chwilowy problem.
 

kszymon

Klub HDTV.com.pl
VIP
a ja odnosnie współpracy z pecetem : dziwne ale okazało sie że lx85 najlepiej to znaczy pixel w pixel działa w rozdzielczości 1024x768 a nie jak to sie określa rozdzielczość tego TV czyli 1366x768(tu sie obraz duzo gorszy robi).

I też odnośnie powyższego postu zapytam :
czy ktokolwiek próbowal ściągać kanały z telewizji naziemnej z tego TV. Czytałem że po wybraniu kraju czechy odbiera on jakieś kanały (być może tylko te MPEG2 jest kilka takich w polsce nadawanych) , no i co do tego potrzeba. Zwykła antena + zasilacz wystarczy??
 

razorleaf

New member
Wybrałem język czeski... mam naziemną antene... i nie znalazł nic więcej niż w języku Polskim (TVP1,2,3, Polsat i TVN). Jestem w obrębie Poznania.
 
Do góry