Panasonic TX-32LX50

tomek27

New member
witam mam pytanko czy warto kupic ten model w makro za 3900 bede ogladal tv z 2,5m glownie kablowke i zestaw kina domowego samsung HT TP12 I CZASAMI KOMPUTER zalezy mi na jak najleprzym odbiorze kablowki pleas odpiszcie bo jak cos to kupuje we wtorek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tej cenie to najlepsza jakość -
oczywiscie kupuj.
Sprawdź tylko czy nie wybrakowane - bo cena mocno zanizona.
Ale jakośc przy tej cenie - super.
 

Jaro

New member
Czy ktos z forumowiczów uzywa tego tv do kablówki? czy moze opisać jak ten tv sprawdza się na takim sygnale?
 

ewa

New member
do KIKIEGO

Jest Pan expertem ,proszę doradzić czy warto kupić ten tv w macro ,sygnał z kablówki i do oglądania filmów na dvd.Chciałabym żeby to byl zakup na kilka lat.Cena nie jest tu bez zaaczenia.
 

numi42

New member
tx-32lx50

Jestem użytkownikiem tego telewizora od pażdziernika 2005r,naprawdę ciezko będzie znależć telewizor lcd bardziej przystosowany do odbioru
kablówki.Przedtem posiadalem tv panasonic 32pd50 i naprawdę nie czuję
żalu po wymianie na lcd 32lx50,mniejsze zakłucenia,lepsza geometria,jaskrawość,intesywność koloru.Brak złącza HDMI jak dla mnie nie stanowi problemu,pozostaje component.
 

kenner

New member
Wczoraj udało mi sie zakupić ten TV w Makro w Ząbkach. Sprzęt jest nowiutki, w pełni wartościowy, w oryginalnym opakowaniu itp. Za tę cenę bomba! Wieczorem były jeszcze 2 sztuki na magazynie, więc może komuś uda się kupić :)
 

Jaro

New member
kenner napisał:
Wczoraj udało mi sie zakupić ten TV w Makro w Ząbkach. Sprzęt jest nowiutki, w pełni wartościowy, w oryginalnym opakowaniu itp. Za tę cenę bomba! Wieczorem były jeszcze 2 sztuki na magazynie, więc może komuś uda się kupić :)
Napisz jak oceniasz ten tv? Jaka jakość obrazu? na jakim sygnale pracujesz (kablówka, satelita..)?
 

kenner

New member
Jaro napisał:
Napisz jak oceniasz ten tv? Jaka jakość obrazu? na jakim sygnale pracujesz (kablówka, satelita..)?
Póki co jedyne co udało mi się sprawdzić, to ewentualne wady matrycy w serwisie Makro;) Aktualnie mam remont w domu i TV stoi wciąż w kartonie:( Ale dziś, najpóźniej jutro powinienem móc juź podłączyć TV. Co do sygnałów to: Cyfra+ i Xbox 360...
 

moris26tarnow

New member
Jaro napisał:
Napisz jak oceniasz ten tv? Jaka jakość obrazu? na jakim sygnale pracujesz (kablówka, satelita..)?
witam,kupiłem go dziś w makro w krakowie :) ,zamówiłem już sobie cyfre+ ale odziwo na kablówce bardzo ładnie chodzi :D (odległośc max. 2,5m.)W tej cenie niewidze nic lepszego.W poniedziałek spinam go z kompem zobaczymy jak sie spisze.Jestem z niego bardzo zadowolony,mile mnie zaskoczył jakością odbioru z kablówki.Polecam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
przy tej cenie nie ma lepszego na świecie
Mozesz kupować z zamknietymi oczyma o ile jeszcze są.
Rewelacja.
Powiem Ci tylko w tajemnicy ,że sporo LCD które kosztuja 7000 zl nie grają tak dobrze.
pozdrawiam
 

slavi

New member
Wie ktoś czy da się podłączyć do Panasonica TX-32LX50 do wejść komponentowych komputer stosując kabel DSUB (VGA) -> COMPONENT? Z góry dzięki za informacje.
 

kenner

New member
Jaro napisał:
Napisz jak oceniasz ten tv? Jaka jakość obrazu? na jakim sygnale pracujesz (kablówka, satelita..)?
Juz troszke pobawilem sie tym TV i musze przyznac, ze jakosc obrazu z Cyfry+ mnie rozczarowala (polaczenie RGB). Rozmazane, z przerysowanymi konturami postacie, pikseloza i ogole kiepskie wrazenie - takie jest niestety moje zdanie na temat Cyfry+ na TX-32LX50.
DVD natomiast chodzi o dziwno dobrze. Moze tylko napisy wygladaja gorzej, ale ogolne wrazenie bardzo pozytywne!
No i ostatnia, najwazniejsza proba - Xbox 360. Tutaj Panasonic spisuje sie wrecz idealnie. Swietny obraz, brak smuzenia, po Componencie cos pieknego!!
 

slavi

New member
kenner: Jaki rozstaw otworów do mocowania uchwytu do ściany ma ten Panasonic? Zastanawiam się nad zakupem tego telewizora, ale u mnie musiałby wisieć na ścianie. W necie znalazłem jedynie informację na stronie Panasonica, że będzie do niego pasował uchwyt TY-WK32LX20W (jednak nie znalezłem go w ofercie jakiegokolwiek polskiego sklepu), ale żadnych bliższych danych nie było. Czyżby TX-32LX50 (oraz inne LCD Panasonica) nie były zgodne ze standardem VESA?
 
Do góry