PANASONIC TH37 PA 50 czy PHILIPS 37 PF 9946

beniu2002

New member
Zdecydowałem sie na plazmę 37' w przedziale cenowym który jest dla mnie akceptowalny. Proszę o opinie w szczególności użytkowników PHILIPSA gdyż nigdzie go nie widziałem i niewiem jak gra. Jak również proszę o porównanie powyższych modeli który jest lepszy i na który powinienem się zdecydować.
 

Dara

New member
Witam. Panasonic ma większy współczynnik kontrastu 4000:1 a philips 3000:1, ale panasonic nie ma wejścia DVI a philips ma, rozdzielczości są takie same, philips ma 2 złącza euro i wejście na PC a panasonic takich wejść nie posiada. Pozdrawiam
 

TheMichal

New member
mam takiego Panasa, tylko 42" i mogę Ci go z czystym sumieniem polecić, brak DVI i wejścia PC może nieco razić (mnie to nie przeszkadza, bo DVD mam przez EURO a komp jest w innym pokoju)...
 

beniu2002

New member
WIELKI PROBLEM prosze o konkretne odpowiedzi

dzięki DVI oraz wejście na komputer nie jest mi potrzebne więc wibiorę chyba PANASA.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Panasonic gra extra .
Przy wielkości 37" - jak dla mnie jest najlepszy.
Ma extra kolory, dobrą płynność nawet przy mniejszych odległosciach gra wspaniale.
Jedyny problem dziś to braki poswiateczne w dostawach. Cena jak na ten model jest super.
pozdrawiam
 

gabat

New member
jak zwykle co kupic :)

beniu2002 napisał:
Zdecydowałem sie na plazmę 37' w przedziale cenowym który jest dla mnie akceptowalny. Proszę o opinie w szczególności użytkowników PHILIPSA gdyż nigdzie go nie widziałem i niewiem jak gra. Jak również proszę o porównanie powyższych modeli który jest lepszy i na który powinienem się zdecydować.

  • Długo śledziłem forum zanim kupiłem Panasonica 37"! Dlaczego? Bo na formu nie znalazłem żadnej złej opinii. Kupuj Panasonica, naprawdę warto i ta cena.
 
Do góry