Panasonic TH-42PY800 czy to właśnie to?

spikeff

New member
Witam Panowie i Panie.
Obecnie użytkuje plazmę Samsunga PS42C91H. Mam ją od roku. Zastanawiam się nad zakupem Panasonica TH-42PY800. Źródłem sygnału jest satelita, n TV i Canal+. Do odtwarzania filmów i nie tylko :D używam PS3.

Pytanie czy warto wymieniać?

Ponadto, jestem z Torunia i jedyny sklep jaki posiada na stanie ten TV to niestety Media M., gdzie warunki odbioru są tragiczne, a na dodatek postawili ten telewizor pośród innych w technologii LCD. Efekt jest taki, że wydaje się że ta plazma nie posiada bieli vs TV stojące obok (wiem, wiem to LCD, ale efekt jest piorunujący na niekorzyść)

Pytanie do posiadaczy tego modelu Panasonica, jak jest z tą bielą i wogóle z odwzorowaniem barw? Jak radzi sobie to 100Hz, bo nie wszystkim to wychodzi i czy może miał ktoś możliwość sprawdzenia TV z konsolą PS3 (gry i filmy DVD, BR itd). Interesuje mnie również odbiór kanałów HD i SD.

PS.
Z testami już się zapoznałem, chodzi mi o rzeczywistość i opinię normalnego, przeciętnego użytkownika

Ewentualnie co jeszcze można polecić w tym przedziale cenowym?

Dziękuję za wszystkie uwagi i pozdrawiam
spikeff
 

Foxxx24

New member
Ten tv to genialny sprzęt z,którym konkurowac może jedynie Pioneer.

Zarówno na SD,a zwłaszcza oczywiście na HD odbiera poprostu pięknie,już nie wspominając o Blue Ray.


Sklepy takie jak MM są kompletnie nie trafionym miejscem do porównywania i oceniania bo właśnie specjalnie robią w ten sposób,że stawiają super tv pośród lcd aby pokazac ich rzekomą przewagę i sprzedac to co im nie idzie!!

Co do innych opinii możesz zajrzec na ceneo i sam się przekonasz:cool:


Pozdrawiam
 

spikeff

New member
Foxxx24 napisał:
Ten tv to genialny sprzęt z,którym konkurowac może jedynie Pioneer.

Zarówno na SD,a zwłaszcza oczywiście na HD odbiera poprostu pięknie,już nie wspominając o Blue Ray.


Sklepy takie jak MM są kompletnie nie trafionym miejscem do porównywania i oceniania bo właśnie specjalnie robią w ten sposób,że stawiają super tv pośród lcd aby pokazac ich rzekomą przewagę i sprzedac to co im nie idzie!!

Co do innych opinii możesz zajrzec na ceneo i sam się przekonasz:cool:


Pozdrawiam
Tak, dziękuję, zapoznałem się wcześniej z nimi, jednak też oczekuję skorzystać z doświadczenia i mądrości naszych forumowiczów

Pozdrawiam
spikeff
 

spikeff

New member
No dobra, przysłowiowa musztarda po obiedzie.
Właśnie zakupiłem Panasonica TH-42PY800 przez internet za 5293zł wraz z przesyłką. Czyli jednymi słowy dołączam do grona plazm Panasonic, mam nadzieję że to dobry wybór. Teraz tylko trzeba odsprzedać obecny TV ;)

Pozdrawiam
spikeff
 

Foxxx24

New member
No i gratuluje super zakupu!:eek:k:
Teraz na własne oczy się przekonasz,iż prawdą jest to co czytałeś przed zakupem!


Pozdrawiam
 

spikeff

New member
Foxxx24 napisał:
No i gratuluje super zakupu!:eek:k:
Teraz na własne oczy się przekonasz,iż prawdą jest to co czytałeś przed zakupem!


Pozdrawiam
Foxxx24, chce sprawdzić jak do mnie przyjdzie ten TV ile ma wypalonych godzin. Sprzedawca mnie zapewniał, że prosto z magazynu, oryginalnie zamknięty karton.
Czy wejście do menu serwisowego to naciśnięcie "-" (ciszej) na TV i 0 0 0 na pilocie? Dobrze wyczytałem?

Z góry dzięki

pozdrawiam
 

Foxxx24

New member
Nie tylko naciśnięcie,ale musisz przytrzymac "-/V" na tv i jednocześnie trzy razy wciśnąc "0" na pilocie uważając aby mignęła Ci kontrolka na tv.:)


Pozdrawiam
 

spikeff

New member
Foxxx24 napisał:
Nie tylko naciśnięcie,ale musisz przytrzymac "-/V" na tv i jednocześnie trzy razy wciśnąc "0" na pilocie uważając aby mignęła Ci kontrolka na tv.:)


Pozdrawiam

Ok, tak to rozumiałem, bardzo dziękuję. Wrażenia opiszę jak otrzymam przesyłkę :)

pozdrawiam
spikeff
 
Do góry