Panasonic TH-42PY80 czy warto?

mr_roba

Member
Jak wielu z Was przed kupnem nowego TV przeglądam wszystkie posty, ale jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi, które mnie przekonają w 100%.
Najpierw chciałem LCD teraz skłaniam się ku plazmie (model jak w temacie postu).
Odległość od TV około 3 m. Osobiście wydaje mi się, że 42 cale będą dla mnie optymalne. Co do sygnału to mam zwykłą kablówkę analogową bez perspektywy na zmianę (nie moge u siebie montować satelity). Ponad to oglądam dużo filmów (DivX i DVD) no i co najważniejsze gram na XBOX360. Co do konsoli to jestem skołowany. Raz czytam, że do gier idealny jest LCD, drugim razem, że plazma. W sklepie to albo sprzedawcy, nie wiedzą na czym polega różnica w tych technologiach (oprócz słynnej prądożerności plazmy), albo gadają takie bzdury, że nawet nie chce mi się ich przytaczać. Prosze o doradzenie, czy ten Panasonic będzie spełniał moje oczekiwania oraz o podanie jaka jest różnica między tym modelem a tym z końcówką 85.

Pozdrawiam i licze na odpowiedzi.
 

Santino

New member
Sprawdz gdzies w sklepie czy nie bedzie ci przeszkadzał green ghosting bardzo widoczny w grach. Mam ten model w 46" i przy filmach i telewizji jest git ale przy graniu zielone poswiaty troche gniotą...
Pozdrawiam
Santino
 

mr_roba

Member
Santino napisał:
Sprawdz gdzies w sklepie czy nie bedzie ci przeszkadzał green ghosting bardzo widoczny w grach. Mam ten model w 46" i przy filmach i telewizji jest git ale przy graniu zielone poswiaty troche gniotą...
Pozdrawiam
Santino

Czyli lepiej LCD? Ostatnio obszedłem kilka sklepów i niektóre rzeczywiście mają niezłe kąty (np. Sony). Sam już nie wiem. Najgorsze jest to, że w sklepach są same stare modele w cenie nowych :confused:
 
Do góry