Panasonic TH-42PY700 i PY70 Full HD

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
O czerni nie rozmawiajmy bo nie ma o czym.
Panasonic Niemcy - też to potwierdził - więc szkoda bić pianę.
Dziś przyjechały Hitachi 9700 i tu jest znakomita czerń - ale to też jest wyzsza klasa od Panasonica.
Za kilka dni mają się pojawić plazmy Loewe Modus - w niewiarygodnych cenach / srebrne i czarne/ .
Szkoda więc czasu na Panasonica .
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=12848&page=30 - tu masz porównanie do Samsunga - zapraszam do sklepu w Olsztynie
Przypominam że będę też pokazy na żywo - aby nie chować się po kątach i pokazać porównanie bliżej życia - w Leclerc Bielany w Warszawie.
 

mirek555

New member
Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy panasonica PV-700,to jest absurd co na jego temat wypowiada się tu lider w dziedzinie plazm i LCD.Po obejrzeniu wszystkich zdjęć z porównania panasonica z pioneerem,na swoim TV nawet nie jestem wstanie zrobić takich cudów jakie tam są przedstawione na panasonicu zapewne jeśli ktoś będzie kupował TV to i tak zobaczy go sobie na sklepie jak gra i będzie miał porównanie co do oceny tej plazmy.Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z tej plazmy świetnie sobie radzi ze wszystkimi kolorami i odcieniami,powiem tak jak ktoś chce oglądać tylko czarne to niech kupuje pioneera a jak chce oglądać naturalne kolory polecam panasonica i jemu podobne,a ten egzemplarz z którego pochodzą owe zdjęcia jest na pewno walnięty.
 

malinesqu

New member
KIKI .....daj spokoj juz z swoimi durnymi komentarzami co do Panasonica, albo sobie wymien swój zepsuty TV Panasonica....
 

Martino666

New member
Kabel do pc

Witam,
Chciałbym zapytac jak najlepiej podłączyc do mojego pv700 pc-ta.Na wyjściu karty graficznej mam 2*dvi (radeo x1950pro), więc czy podłączyc go kablem dvi-vga czy dvi-hdmi. Jakie są plusy i minusy w/w podłączeń?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Już pisałem w innym wątku w Polsce będzie dostępna seria PY. Model 42" nie jest przewidziany na nasz rynek.
 

ein

New member
ar2 napisał:
Już pisałem w innym wątku w Polsce będzie dostępna seria PY. Model 42" nie jest przewidziany na nasz rynek.

Ano, do PY mozna juz polska instrukcje pobrac. Ale z tym brakiem 42" mnie zmartwiles. Czyli co, nie bedzie PY w 42" tylko PZ i u nas tylko z importu???
 

Hawkmoon

New member
a czy ktoś potrafi powiedziec czym się konkretnie różnią te modele (poza ceną - różnica bagatela jakieś 5k pln) i dlaczego na polski rynek przewidziano wersję drożsżą ??? I może wie ktoś jak wyglądałoby ewentualne sprowadzenie tej tańszej wersji z czech... może ktoś już robił coś takiego???
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
czyli cena sięgać będzie poziomu 11.000 zł . Ciekawe co z jakoscią ?
 

Hawkmoon

New member
no to czekamy jak się pojawi w sklepach i na pierwsze testy :D:D:D:D

mam nadzieję, że do listopada/grudnia cena lekko spadnie jeszcze :p
 

jerryx

New member
A mnie smutno. Chcialbym za jakis czas kupic plazme plus PS3 i myslalem o Panasonicu FullHD (oczywiscie jesli nie bedzie z nim jakis wielkich problemow). Niestety u mnie maximum to 42 cale (odleglosc ogladania 2,5m) a nie wiedziec czamu akurat tego rozmiaru Pansonic Polska nie planuje. Szkoda kolejny raz mamy przyklad ze nasz rynek nie jest traktowany na rowni z innymi rynkami gdzie 42'' FullHD sa dostepne.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Za jakiś czas na pewno się doczekasz.

Zresztą, co się dziwisz. Gdybyś produkował telewizory, to pchałbyś najnowsze modele najpierw na rynek bogatszy, czy biedniejszy?

ArtS :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Dziś wjechały do Panasonic Polska plazmy 50 full HD .
Zamówilismy - bedą za dwa trzy dni u nas.

251.jpg

Cena nie obejmuje podstawki . Tym bardziej że Panasonic nie ma jeszcze do nich podstawek. Jeśli ktoś chce powiesić to nie ma kłopotu.
Stolików też nie ma w dostepności - bedą kosztować ok. 3300 zł

http://www.panasonic.com.pl/serwis_prasowy.php?kat_id=&news=251
 

Hawkmoon

New member
a powiedz mi kiki wyceniliście już ten model u siebie??? (ta cena referowana, czy może bedziecie mieć je taniej???)
 

autorus

New member
Nareszcie ładny tv panasonica. Jak kupowałem swoja plasmę to były tylko srebrne (obrzydliwość) a ta jest naprawdę ładna (przynajmniej na zdjęciach) . Jak w testach będzie też ładna to pomyślę o niej poważnie.

Oglądałem w Saturnie w Jankach sharp 52xd1 niesatety wygląda kiepskawo, o ile mniejszy całkiem ładnie to dla większego tylko powiększona obudowa to nie to. Leciała na nim n'ka. Ładnie prezentował się pionek 507. Ale walneli cenę jak pamiętam ok 18kzł :(

Autorus
 

hoodlum

New member
Właśnie prosimy o nie najeżdżanie już tak na Panasonica. Jest to jedna z najbardziej szanowanych firm na świecie i nie pozwala ona sobie na wypuszczenie bubla.
 

darek_k

New member
hoodlum napisał:
i nie pozwala ona sobie na wypuszczenie bubla.

Poczytajcie avforum , sporo wątków na temat węży i przebarwień najbardziej widzianych przy szybkich scenach.
Rozumiem że ktoś kto posiada Panasonica nie chce słyszec że kupił TV w którym wystepują "NIDOCIĄGNIĘCIA" ale ja chciałbym wiedzieć co jest złego w każdym TV więc prosze nie pisac o ukrywaniu WAD TV poniewaz dla spokoju Waszego "sumienia" sporo osób będzie wprowadzonych w błąd przy zakupie.
PANAS jest tani i to jest jego atut, zachodznie fora dokładnie piętnują błędy w działniau tych TV i ich serwisy wymieniaja moduły a u NAS słychać tylko "Nie piszcie o wadach i błędach bo Panasonic jest najlepszy...", po prostu płakac się chce jak się widzi takie posty.
 
Do góry