Panasonic TH-42PY700 i PY70 Full HD

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś po interwencji Panasonica - plazma przyjechała z naprawy. Jutro z przyjemnością przeprowadzimy dokładne porównanie z plazmą Pioneera 507 XD . Zapraszam na porównanie - każdego kto ma ochotę.
:popcorn: też wystarczy
 

jjb

New member
wa12 napisał:
Czesi to tylko skaładają. Części i tak są pewnie z Chin, jak cała elektronika. Na miejscu to może tylko obudowę robią na wtryskarkach.

Nie wiem jak czesci ale wiekszosc plytek do czeskiej fabryki robi sie w Fürth im Wald jakeis max 2 km od czeskiej granicy. Po czeskiej stronie ta sama firma ma druga filie (zdecydowanie wieksza) w ktorej takze robi sie elektronike dla panasonica (mercedesa, porsche i paru innych firm). Nie wiem dlaczego w tak dziwny sposob maja zorganizowany biznes.

pozdrawiam
 

marmmm

New member
Witam wszystkich
Od dawna obserwuje dyskusje na forum ale po raz pierwszy zabieram głos. Nie chciałbym się wypowiadać, który sprzet jest lepszy, a który gorszy. Chciałbym tylko potwierdzić słowa Kikiego co do podejścia Panasonic Polska. Jest ono jak z innej epoki. Ja miałem problem z telefonem bezprzewodowym. Po kilkunastu interwencjach telefonicznych otrzymałem nowy sprzet po....2 miesiącach. Nie pomagały rozmowy z nikim. Poprostu maja taką procedurę, ze olewają totalnie Klienta. Ja mam w domu duzo sprzetu Panasonica (telewizor, dvd) i żaden nigdy nie zawiódł...ale zawsze był sprowadzany z Niemiec. Nie istotna jest awaria, bo to oczywiście się zdarza każdej Firmie, ale sposób rozpatrzenia reklamacji. W Panasonic POlska to tragedia, uwierzcie mi. Mam nadzieje, że nikogo nie uraziłem swoim pierwszym postem. Pozdrawiam wszystkich.
Marcin
 

maniekk

New member
kiki napisał:
Dziś po interwencji Panasonica - plazma przyjechała z naprawy. Jutro z przyjemnością przeprowadzimy dokładne porównanie z plazmą Pioneera 507 XD . Zapraszam na porównanie - każdego kto ma ochotę.


I co Kiki, odbyło się to porównanie? Jakieś wrażenia, może zdjęcia? :blagam:
 

darek_k

New member
KIKI , to choc kilka znaczących zdjęć dołącz z komentarzem. Pewnie niektórym zdjęcia nic nie daja ale dla dużej części osób to jedym metoda aby zapoznac się z wyświetlanym obrazem.
A najlepiej zrób sondę czy ludzie chcą jak najwięcej dołączanych zdjęć z nowości nawet jeżeli w 100% nie oddadzą rzeczywistości czy nie zależy im na oglądaniu zdjęć i ciesza sie czytając o TV, wtedy raz a porządnie rozwiąże to problem ciągłych utarczek dołączać czy nie zdjęcia.

Pozdrowienia od tego którego ciekawia wszelkie zdjęcia nowych modeli TV , porównania ich obrazu , sprzętu itp
na avforum ludzie dołączaja zdjęcia nawet komórkami i nikt nie robi afery wręcz dziękują i nikt nie pyta jaki obiektyw, iso, ogniskowa itp a u nas sami "fotofile" gdzie bez najwyższego modelu cannona zdjęcia sie nie liczą
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
włącz cierpliwość:)

Nic się nie urwało. Kiki teraz ma jakieś prezentacje. Przecież pisał, że info na priv. Mogę chyba uchylić rąbka tajemnicy, że bardzo mu się spodobał obraz, czerń i kolory, ale chce go jeszcze porównać z innymi TV - głównie Pionieerem. Generalnie wydaje się, że to hicior:) Pzdr
 

Hawkmoon

New member
a ja ciekaw jestem porównania z samsungiem PS-50P96FH, bo wygląda na to, że to jest bezpośredni rywal obecnego już na rynku panasy 50 py 700 (przynajmniej jak chodzi o cenę) - zastanawiam się czy już ktoś widział tego samsunga w akcji....
 

maniekk

New member
kiki napisał:
witam
Już jutro będą pierwsze zdjęcia i pierwsze informacje.

No cóż, pewnie poczekamy kolejny tydzień :( . Pocieszam się, że pewnie faktycznie jest hicior, bo przy tym jak ostatnio Kiki jest cięty na Panasa, gdyby było coś nie tak już dawno by napisał ..:) :) :)

A tak na poważnie Kiki. Domyślam się, że pewnie znowu ruszyłeś w Polskę. Może więc napisz nam konkretnie kiedy będziesz w stanie zamieścić to porównania ze zdjęciami, żebyśmy nie zaśmiecali wątku suchymi przypuszczeniami

Pozdrawiam i szerokiej drogi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przepraszam zdjęć jest dużo .
Informacje na razie wysyłałem wszystkim zainteresowanym na priv. Była też wymiana serwera , która trochę pokrzyżowała plany , bo miałe robić to w sobotę i niedzielę . Wtedy było sporo czasu. Po zatym admin miał swoja koncepcję i muszę czekać jeszcze dwa - maksymalnie trzy dni.
Za to mogę obiecać że zdjęcia są z całego przeglądu palzmy . A więc obejmują wiele szczegółów ,które zobaczysz tylko tu.
Dodatkowo kilkadziesiąt osób było już na prezentacjach w sklepie - także mam też ich opinie z bezpośredniego kontaktu. Nie będzie to więc tylko mój monolog.
 

hoodlum

New member
Kiki czekamy z niecierpliwością na zdjęcia z przeglądu plazmy. Trzy dni już dawno minęły a zdjęc nadal niet. Zostaw już te Pioneery i Sharpy i wrzuć nam zdjęcia z Panasa Ok? pozdro
 
Do góry