panasonic th-42pv70p czy samsung42q91h

Mic

New member
Przymierzam się do zakupu doradżcie który lepszy.
Posiadam osiedlową kablówke,dvd,no ichciałbym jeszcze podłączyć sygnał z komputera.
Help:roll:
 

Pavlas

New member
witam,
zdecydowanie samsung...
poszukaj na forum, jest sporo opinii o tym samsungu i bezpośredniego porównania z tym panasonikiem.
Pozdrawiam
 

Mic

New member
A ja już prawia przekonany do Panasonica.Podglądnąłem tego samsunga z czystej ciekawości.Zużywa więcej prądu i jestgabarytowo większyi nie jestem pewien że ma łacze komputerowe.Dlaczego Samsung?
 

Mic

New member
Przejrzałem tego samsunga chyba nowy model bo mało się o nim pisze.Przewazają zwolennicy panasonica.Kiki ty chyba prowadzisz sklep postaraj się być obiektywny.:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdjecia masz na forum . Podaj maila to dostaniesz większe. I zdecydujesz jak to jest naprawdę.
 

jjb

New member
Witam,

przegladnij fora uzytkownikow obu modeli. Samsung ma jakby wiekszy odsetek szybko psujacych sie egzemplarzy. Ja osobiscie wybralem panasonica i jestem bardzo zadowolony. Model zbiera wiele doskonalych ocen i recenzji w testach na calym swiecie. Porownanie w jednym z zagranicznych portali (link zamieszczony przez kiki) nie wskazalo jednoznacznego zwyciezcy (panasonic vs samsung) wiec tak naprawde to twoja decyzja. Nie sugeruj sie fotkami tylko idz do sklepu, popros zeby postawili te dwa modele obok siebie i sam sprawdz ktory badziej ci pasuje (ustawiaj, ustawiaj, ustawiaj....).

pozdrawiam
 

lech64

New member
Hej,
Ja tez nie moge sie zdecydowac, ktory z w/w wybrac.
Samsung jest lepiej wyposazony i oczywiscie tanszy. Panasonic ma ladniejsza stylistyke ale w obrazie dominuje zielen. Nie wiem czy to jest specyfika tego modelu czy wszystkie panase tak maja?
 

pytalski

New member
jjb napisał:
Witam,

przegladnij fora uzytkownikow obu modeli. Samsung ma jakby wiekszy odsetek szybko psujacych sie egzemplarzy. Ja osobiscie wybralem panasonica i jestem bardzo zadowolony. Model zbiera wiele doskonalych ocen i recenzji w testach na calym swiecie. Porownanie w jednym z zagranicznych portali (link zamieszczony przez kiki) nie wskazalo jednoznacznego zwyciezcy (panasonic vs samsung) wiec tak naprawde to twoja decyzja. Nie sugeruj sie fotkami tylko idz do sklepu, popros zeby postawili te dwa modele obok siebie i sam sprawdz ktory badziej ci pasuje (ustawiaj, ustawiaj, ustawiaj....).

pozdrawiam

widziałem oba modele - najpierw w Poznaniu w Avansie na Franowie panas grał super z mojej ulubionej płyty dvd.
ten sam model w mojej miejscowosci z tej samej płyty grał o niebo gorzej natomiast 2 egzemplarze tego samego modelu samsunga z tej samej płyty mnie nie zachwyciły - jakby sztuczne kolory, ciągnące sie twarze, brak ostrości itp.

moze różnice w wyswietlanym obrazie wynikają z różnych odtwarzaczy dvd, które były podłączone do tych tv?

to są tylko moje wrażenia.

sam stoję przed wyborem tv 42-50 cali i żałuję że nie można już dostać sony kdfa 50 cali - myślę, że to dobra alternatywa dla plazm.
 

Mic

New member
Dzięki za zainteresowanie jakoś bardziej mnie przekonuje panasonic(może to efekt samej nazwy)jednak nadal nie czuję zaufania do koreańskiego molocha.Poczekam na jesienne obniżki i huzia do zakupów(prawdopodobnie w internecie: sprawdzałem ceny za model TH42PV70P od 3849 a w MM i Euro 4999zł to duża różnica

Pozdr.Mic
 

Mic

New member
jjb napisał:
Witam,

przegladnij fora uzytkownikow obu modeli. Samsung ma jakby wiekszy odsetek szybko psujacych sie egzemplarzy. Ja osobiscie wybralem panasonica i jestem bardzo zadowolony. Model zbiera wiele doskonalych ocen i recenzji w testach na calym swiecie. Porownanie w jednym z zagranicznych portali (link zamieszczony przez kiki) nie wskazalo jednoznacznego zwyciezcy (panasonic vs samsung) wiec tak naprawde to twoja decyzja. Nie sugeruj sie fotkami tylko idz do sklepu, popros zeby postawili te dwa modele obok siebie i sam sprawdz ktory badziej ci pasuje (ustawiaj, ustawiaj, ustawiaj....).

pozdrawiam

Gdzie ten link?
 
Do góry