Panasonic TH-42PV7 czy ma 100Hz ??

glenton

New member
no właśnie jak to jest z tymi Hz w tym modelu? Czy ma 100Hz? Czy migotanie jest zauważalne?? Jutro go zamawiam więc proszę, pomóżcie mi. Za 3124z biorę. I co mogę wziąć bez zastanowienia w tej cenie z konkurencji? Może
LG 42PC52 ??


Dzięki!
 
Ostatnia edycja:

buksu

New member
Rzeczywiście pv 7 posiada implementacje systemu 100 Hz. A tak wogóle to mój pierwszy post, więc chciałbym się przedstawić. Pracuje od niespełna roku w Saturnie jako doradca fachowy rtv :). Niestety niektóre wypowiedzi z tego forum doprowadzają mnie do płaczu. Jednak kilka osób rzeczywiście zna się na rzeczy. Zapraszam do rozmowy gdyż mogę sprawdzić każdy z telewizorów. Pracuję na dziale telewizory ale na szkolenia z zakresu hifi również chodzę. Wracając do tematu hmm telewizor godny polecenia matowa obudowa kontrast lepszy od pioniera xa, niestety średnia czerń oczywiście porównując do pionka i szajsungów. Plazmy samsunga serii q lepiej grają ale od wielu klientów słyszałem że mają problem z utrwalaniem się statycznych elementów obrazu. Samsungi wraz z pionierami posiadają filtry czerni ale mają gorszą biel. Natomiast Hitachi, co ten producent wyprawia. Nowe telewizory tej marki mają największe możliwości regulacji kolorów, obrotowe podstawki na pilota i rewelacyjne systemy zapobiegania wypalaniu gorąco polecam.:eek:k:
 

Lech

New member
Bez reklam
glenton napisał:
a którego Hitachiego byś mógł mi polecić za ok 3200zł??

Bardzo trzeźwe pytanie! :eek:k: Porównujmy odbiorniki z podobnej półki cenowej jeżeli już staramy się coś porównywać.
 

Jarzeb

New member
hitachi za ok. 5tyś najtaniej
za to grają rewelacyjnie
Co do 100hz - myślałem, że wszystkie nowsze plazmy z natury mają???
Występują obecnie jakiekolwiek bez?
 

Lech

New member
Bez reklam
Jarzeb napisał:
hitachi za ok. 5tyś najtaniej
za to grają rewelacyjnie

Kolega się pytał o panasa za 3 tyś, a Ty mówisz o czymś innym i prawie 70% droższym. Panasy też są po 5 tyś, ale to już inna klasa. Ja mam osobiście w/w odbiornik i na jakość obrazu nie narzekam:mrgreen:
 
Do góry