Panasonic TH-37PV80

ferris

New member
Witam, czy ktoś miał już do czynienia z panasem TH-37PV80?
Czy obraz jakoś znacznie różni się od PV70, i jak przedstawia się sprawa ruchu, czy bardzo widoczny jest efekt stroboskopowy?
Pozdrawiam i czekam na jakiś test może :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=23023

Ilość szczegółów wprawiła nas w osłupienie - można było położyć się na podłodze i zachwycać się gwiaździstym niebem , marząc o letnich pogodnych nocach.
c7a10fe3fe361b0fmed.jpg
 

zelugsm

New member
panas

kupilem w sobote i jest git, podobno matryca nowsza niz w 7 i mysle ze swieci jasniej. MaM UPC wiec tylko plazma mnie interesowala, chcialem 37 wiec panasonic okazal sie najlepszym rozwiazaniem, ogolnie jestem zadowolony chociaz dzwiek nie jest powalajacy ale spielem go z kinem domowym i teraz daje rade. Jedyna wada jaka mnie meczy to brak opcji samoregulacji poziomy glosnosci kiedy sa zmieniane kanaly w nocy to przeszkadza bo czesto na innym kanale jest duzo glosniej i brak zegara bo go narazie nie znalazlem. Tak czy siak na mojej kablowce dziala 100 razy lepiej niz LCD w podobnej cenie kolo 3500zl. Polecam
 

Wojcio

New member
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi. ArtS :)

No to nareszcie ktoś to ma w swoim domu. Ja się ciagle waham, ale już jestem prawie zdecydowany na serie PV80.
Powiedz kolego gdzie go kupiłeś i za ile, bo jak narazie cena na agito.pl bije wszystkich, jedyne 3260zł + wysyłka.
Byłem dziś w sklepie MM dla "idiotów", cena jedyne !!! 4499zl !!! :confused:
Opowiedz coś o nim, jakieś wady, rozczarowani, a może nic z tego ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

finiu

New member
U mnie też już stoi. Na razie podłaczyłem Xboxa, zapuściłem starego dobrego Burnouta i jest bajecznie. jestem bardzo zadowolony, obraz kryształ. wczesniej miałem konsolę podłaczoną do 42xl2e, też było super, ale jakby obraz z plazmy bardziej do mnie przemawiał, nie ujmując nic Sharpowi.
 

Wojcio

New member
witam
ja juz prawie go kupilem, ale mam pytanko
czy istnieje mozliwosc ustawienia dla kazdego kanalu osobnych parametrow obrazow: format, glosnosc, itp. ???

pozdro
 

Wojcio

New member
Juniorzewski napisał:
Wojcio, w MM do dzisiaj (promocja - vat) 37pv80 kosztuje cos ok 3600-3700 - właśnie rodzina zakupiła.
Pzdr

No fajnie, pojechałem w sobote i co i już ich nie było !!!
Nawet ceny się nei dowiedziałem. Ale cfaniacy wpierw cene zawyżyli do 4,5tyś a potem zrobili minus VAT.
A cena na agito.pl na poziomie 3240 bez żadnego ale !!!
 
Do góry