Panasonic seria X10 (TX-P37X10, TX-P42X10, TX-P50X10) test, opinie, wszy

kinomysz

New member
Soft pobrałem z linku z tego forum kilka stron wcześniej. Żona nie zauważa różnicy więc sam już nie wiem. Na pewno nic się nie psuje.
 

Adax01

Member
Witam wszystkich po roku ! :)
Posiadam od ponad roku Panasonic TX-P50X10Y i obecnie po remoncie mieszkania chcę zmienić położenie TV do naroża salonu. Czy tutaj Ktoś z Was poleci jakiś fajny stojak-stoliczek, który będzie mógł stanąć w rogu salonu? pozdrawiam!
 

nelumeh

New member
Witam,
próbuje podłączyć TV do komputera za pomocą kabla HDMI-DVI, ale mam pewien problem. Mianowicie obraz wyświetlany jest rozciągnęty (tak jakby brakowało mu cali). Macie jakieś pomysły, aby pulpit był idealnie dopasowany do krawędzi ekranu TV. Próbowałem ustawiać różne rozdzielczości, ale to zabardzo nie pomaga. Dodam jeszcze, że moja karta graficzna to 8600 GTS.
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
nelumeh- musiał bym przenieść komp teraz do drugiego pokoju by wiedzieć na pewno. Z tego co pamiętam ustawienia/inne/powierzchnia obrazu i to trzeba wyłączyć, obraz ustaw najlepiej na 720p w sterach karty graficznej. Pamiętam też że nie we wszystkich trybach obrazu ta opcja (powierzchnia obrazu) się pojawiała, chyba tylko gra i normalny.
 

micho_m

New member
Witam, mam problem z moim TV. Po podpieciu sluchawek strasznie brzeczy szczegolnie jak jest biale tlo. Jak scisze sluchawki do 15 to jest lepiej. Wy tez tak macie czy to moj jakis trefny?
 

broda1725

New member
Bez reklam
Powiedzcie czym myjecie ekran X10 ? Zawsze przecierałem ekran mikrofibrą i to wystarczało ale teraz zrobiłem parę odcisków i plamek, czym wyczyścić aby nie zniszczyć warstwy anty-refleksu ?
 

bogaty

New member
Bez reklam
Powiedzcie czym myjecie ekran X10 ? Zawsze przecierałem ekran mikrofibrą i to wystarczało ale teraz zrobiłem parę odcisków i plamek, czym wyczyścić aby nie zniszczyć warstwy anty-refleksu ?
Szmatkę najlepiej taką bawełnianą namoczyć ciepłą wodą, mocno wycisnąć i czyścić.
 

maur26

New member
Witam. Mam TX-P42X10 wersja softu 1215. Mam pytanie czy zmiana softu na nowszy rozwiąże problem GUIDE PLUS? Obecnie mam ustawione język polski ale region Hiszpania (na regionie Polska oczywiście nie chodzi GUIDE PLUS).
Region Hiszpania trochę różni się od Polska - są problemy z dostrojeniem kanałów analogowych.
Pozdrawiam.
 

twinskillers

New member
Cześć

Mam problem z TX-P42X10y ponieważ mam dźwięk a nie mam obrazu na DVB-T. Zrobiłem update na 1216. Odbieram sygnał ze Skrzycznego w Bielsku-Białej.
Zastanawiam się czy ten update nie był tylko do serii E.


Pozdrawiam

Edit
Działa.
 
Ostatnia edycja:

djmarco83

Member
witam
poszukuję nowego firmware do p37x10e. Obecnie mam 1.005 a to jest trochę stare więc bardzo ale to bardzo proszę o podanie namiaru gdzie mogę znaleźć nowszy FW. Dziękuję.
 
Do góry