Panasonic seria TX-P42G30

TTU

New member
Porażka: moja zona poszła do RTV EURO AGD we Wrocławiu i podpisała zamówienie
...
Patrzę na kwity a z nich wynika, że za tv zapłacę nie 3340 (jak mówi strona internetowa czy ulotki 10 rat x 334,00 zł ) tylko 310zł więcej.
Biorę więc umowę, idę do sklepu a pani mówi, że przepisy się zmieniły i na 6 miesięcy byłyby raty 0% a tak to jest WYMAGANE ubezpieczenie.

A, w którym RTV EURO AGD we Wrocławiu byliście ?
 

kik-a

New member
A, w którym RTV EURO AGD we Wrocławiu byliście ?

W Tesco na Długiej.

Kilka uwag na temat TV zamieszczę jak dzisiaj na niego za dnia popatrzę bo wczoraj zdążyłem jedynie go ustawić i wstępnie skonfigurować.

To co mnie interesuje i będę chciał dzisiaj ruszyć to DLNA (współpraca z PC).

Rzeczywiście coś tam sobie bzyczy (mój 29 calowy FUNAI też bzyczał więc się tym nie przejmuje). Zeby było śmieszniej to nie zwracałem uwagi na bzyczenie puki sobie nie przypomniałem, że mam na to zwrócić uwagę hehe (to jest niestety minus czytania forum ;)).

Obraz oczywiście jestem zadowolony czy to z DVD czy to SD o HD nie wspominam, skalowanie wszystko ok, dźwięk ok, podłączenie do internetu ok.

Na chwilę obecną jestem zadowolony a dzisiaj pooglądam trochę w dzień to będę miał własną opinię na temat oglądania plazmy w dzień w nasłonecznionym pomieszczeniu.

--
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

wieku

New member
Witam
mam problem z sformatowanie mojego dysku w telewizorze ktoś mi podpowie jak to zrobić ??
Mój dysk to PQI 500 GB chciałem sformatować ale pisze że nie można a jak nacisnę Viera link pisze że nie znaleziono urządzenia ;/
Jakieś pomysły ??
 

lazik

New member
Pojawiła się nowa wersja oprogramowania 1.317. Zmiany??? "pal11 's peaks soft update contents" co to niby ma być? Zna ktoś jakieś szczegóły?

BTW orientujecie się czy można na tym tv nagrać na dysk sygnał z hdmi?
 

ami68

New member
Pojawiła się nowa wersja oprogramowania 1.317. Zmiany??? "pal11 's peaks soft update contents" co to niby ma być? Zna ktoś jakieś szczegóły?

Wg mnie zauważalna poprawa odnośnie tzw."Fluctuating Brightness" (założony jest osobny temat o tym). Praktycznie takiego samego efektu już nie dostrzegłem.
 

SYMON

New member
IFA
byłem na ekspozycji panasa na targach IFA pooglądać sobie co tam nowego pokazali
z nowości TV nic w tv ale
do swoich telewizorów niebawem będziecie mogli dokupić fajny zestaw głośnikowy tzn listwa głośnikowa długości około 80 cm do umieszczenia pod tv lub z możliwością podzielenia jej na dwie części i umieszczenia po bokach + do tego subwoofer - nieźle to wygląda a gra naprawdę super

opowiadali coś na temat mocnych prac w temacie rozbudowy a właściwie zwiększenia funkcjonalności jeśli chodzi o ilości i sposób przeglądania internetu ale tu o szczegółach nie powiem bo odsyłają do strony panasonic gdzie będą informacje i uaktualnienia
 

Molo15

New member
już o to kiedyś pytałem ale nie było odpowiedzi. A mianowicie:
Czy jest możliwość przewijania na youtube ? Ja jej znalazłem. Niektóre klipy (szczególnie koncerty) mają kilkanaście - kilkadziesiąt minut a interesuje mnie wybrany fragment... Niestety po wielu miesiącach użytkowania G30 nie odnalazłem takiej możliwości. Nawet klawiaturą USB próbowałem jakichś "tajemniczych" kombinacji strzałek, klawiszy itp...
 

Byrd66

New member
Znalazłem kolejną zmianę w nowym sofcie - poprawili działanie deinterlacera przy mieszanych pull-down'ach jak np. w Raporcie Turbo na TVN.
 

riculek

New member
Witam. Wczoraj także zupdatowałem software w moim G30 z fabrycznej 1.304 do wersji 1.317. Nową wersje oprogramowania TV wykrył przez Viera Cast. Zainstalowałem i teraz mam wrażenie, że obraz jest jakiś gorszy. Konkretnie chodzi o biel, która teraz jest jakaś świecąca, zbyt jaskrawa. Obraz był jakby naturalniejszy na fabrycznym sofcie 1.304. Czy wy także macie takie wrażwnie po updacie softu do versji 1.317? (Mam nadzieję że jest to soft do G30 skoro TV go wykrył w necie, a nie np. do VT30 - co myslicie?) Jakie macie wrażenia?
 

koniczyn

New member
problem z napisami

mam mały problem z wlaczeniem napisów polskich podczas odtwarzania filmu. napisy mam wrzucone w srt i txt. Przy uruchomieniu opcjach-> konfiguracja video-> napisy mam tylko "bez napisów", choc wrzucilem pliku z polskimi napisami. jak dokonac wyboru pliku z napisami ? (w menu konfiguracji video - nie widze pozycji "kodowanie napisów" ).mozecie cos poradzić ?
 
Do góry