Panasonic (Seria S20) TX-P42S20e

SPONTANNAH

New member
Odnośnie telewizora TX-P46S20E - nurtuje mnie pytanie, dlaczego w modelu na 2010 rok telewizor ten nie posiada tak zachwalanego panelu NEO PDP? Myślę,że jest to jakiś języczek uwagi...
 

miethod

Member
witam
może mi ktoś wytłumaczyć czym oprócz ceny różni się PANASONIC TX-P42S20 od TX-P42S20E (chodzi o końcówkę "E"), pozdrawiam
 

miethod

Member
przeczytałem wszystkie posty w tym temacie, i wychodzi na to że powłoka antyreflefsyjna w P42S20E to spory minus tego modelu... czy w poprzednim modelu P42S10E / P42U10E faktycznie powłoka jest duzo lepsza? może to ktoś obiektywnie potwierdzić?
 

malonx

New member
Jaki jest pobór energi w TX-P42S20E??????? (w różnych trybach)

ps. nie wiem czemu ale na seri 20 Panasonic na swojej stronie tych danych nie podaje a przecież nowe modele to niby niższe zużycie.
 

grzegorz1981

New member
Jaki jest pobór energi w TX-P42S20E??????? (w różnych trybach)

ps. nie wiem czemu ale na seri 20 Panasonic na swojej stronie tych danych nie podaje a przecież nowe modele to niby niższe zużycie.
Pisałem w tej sprawie do Panasonica. Oto odpowiedź:
Witamy!

Uprzejmie informujemy, że według instrukcji obsługi pobór mocy w TX-P42S20E wynosi:

- znamionowy 275 W,
- użytkowy 117 W.


Pozdrawiam,
Maciej Zwierzchowski
Info / Panasonic Polska
 

DJ_CEJ

New member
Witam,

dzisiaj kupiłem ten TV i jestem bardzo zadowolony :)

Jedyne co, jak na razie, mi przeszkadza, to to, że gdy puściłem po HDMI sygnał 1080p z laptopa z dźwiękiem w AC-3 (6 kanałów) to przez wyjście optyczne TV na kino domowe leci tylko cyfrowe stereo :|
Przeszukałem menu, instrukcję i nie znalazłem możliwości sterowania rodzajem wypuszczanego sygnału audio...
Czy coś przeoczyłem, czy rzeczywiście dźwięk w DD 5.1 puszczany jest tylko podczas korzystania z DVB-T/C (zapewne jeśli kanał to oferuje)/karty SD??

Pozdrawiam,
DJ_CEJ
 

JackS.

New member
Bez reklam
Witam,

dzisiaj kupiłem ten TV i jestem bardzo zadowolony :)

Jedyne co, jak na razie, mi przeszkadza, to to, że gdy puściłem po HDMI sygnał 1080p z laptopa z dźwiękiem w AC-3 (6 kanałów) to przez wyjście optyczne TV na kino domowe leci tylko cyfrowe stereo :|
Przeszukałem menu, instrukcję i nie znalazłem możliwości sterowania rodzajem wypuszczanego sygnału audio...
Czy coś przeoczyłem, czy rzeczywiście dźwięk w DD 5.1 puszczany jest tylko podczas korzystania z DVB-T/C (zapewne jeśli kanał to oferuje)/karty SD??

Pozdrawiam,
DJ_CEJ

Ja mam G20E i gdy oglądam obraz z wejścia HDMI, to niezależnie od formatu dźwięku wchodzącego przez HDMI na wyjściu optycznym DIGITAL AUDIO OUT telewizora w ogóle nic nie wychodzi. Ktoś tu pisał, że fonia cyfrowa wychodzi wówczas z tego telewizora tylko poprzez kanał zwrotny HDMI (ARC). Fajnie, ale jaki procent osób kupujących ten telewizor ma amplituner z tą funkcją? 0,1%? Chyba mniej.
 

DJ_CEJ

New member
Ja mam G20E i gdy oglądam obraz z wejścia HDMI, to niezależnie od formatu dźwięku wchodzącego przez HDMI na wyjściu optycznym DIGITAL AUDIO OUT telewizora w ogóle nic nie wychodzi. Ktoś tu pisał, że fonia cyfrowa wychodzi wówczas z tego telewizora tylko poprzez kanał zwrotny HDMI (ARC). Fajnie, ale jaki procent osób kupujących ten telewizor ma amplituner z tą funkcją? 0,1%? Chyba mniej.
Dzięki za szybką odpowiedź.
Chyba w takim razie pozostaje mi łączenie amplitunera z laptopem przez S/PDIF. Albo ładowanie filmów na SD,
czego jeszcze nie próbowałem, ale karta już do mnie jedzie (chyba).
 

spanker

New member
WIDZIALEM DZIS W EUSRO 42S20 BRAK POWLOKI ANTYODBLASKOWEJ! DNO! jest szyba podobna jak w c10/u10 absolutne nieporozumienie, radze sie 3 razy zastanowic przed kupnem lepiej dołozyc do g20!
 

bayer04

New member
Witam.

Stałem się szczęśliwym użytkownikiem Panasonic TX-P42S20E. Pierwsze wrażenie - fantastyczne!
Telewizor na ustawieniach fabrycznych. Staram się tego nie zmieniać. Telewizor obsługuje karty SD (SDHC). Zdjęcia w formacie jpeg obsługuje rewelacyjnie natomiast są problemy z odtwarzaniem plików video. Z opisu wynika, że telewizor obsługuje format AVCHD, dlatego też proszę o podanie nazwy konwertera na ten format z różnych plików m. in. avi itd.

Z góry pozdrawiam i dziękuje.
 

KubaArek

New member
Bez reklam
Witam.

Stałem się szczęśliwym użytkownikiem Panasonic TX-P42S20E. Pierwsze wrażenie - fantastyczne!
Telewizor na ustawieniach fabrycznych. Staram się tego nie zmieniać. Telewizor obsługuje karty SD (SDHC). Zdjęcia w formacie jpeg obsługuje rewelacyjnie natomiast są problemy z odtwarzaniem plików video. Z opisu wynika, że telewizor obsługuje format AVCHD, dlatego też proszę o podanie nazwy konwertera na ten format z różnych plików m. in. avi itd.

Z góry pozdrawiam i dziękuje.

program do konwersji może być multiAVCHD ,zacząłem się bawić w konwersje ale po pierwsze jak masz słabego kompa to trwa wieki i nie zawsze doprowadza do sukcesu ,poczytałem troszkę forum i okazało się że można sobie z tym problemem poradzić w inny sposób ,są odtwarzacze multimedialne (sporo jest ich na rynku) ja zakupiłem Hyundaya L110 Odtwarzacz MBox L110 - Full HD Light Media Player | Odtwarzacze multimediów | ITSklep.pl i mam kłopot z głowy
łyka wszszystko co jemu zapodasz czy to z karty SD czy pendriva lub dysku HDD na USB,ja swojego Hyundaya podłączyłem do kompa po lanie i z niego oglądam co dusza zapragnie
 
Do góry