Panasonic (Seria S20) TX-P42S20e

pimpek879

New member
Do filcka

Od jakiegoś miesiąca pojawił się w moim modelu problem tzw line bleed . Wiem że to wada technologii plazmowej i W Samsungach występuje prawie w każdym modelu . Czy ktoś u siebie zaobserwował w/w wadę, czy może reklamować TV? . Bardzo proszę o poradę w tej sprawie . Załączam zdjęcie aby obrazowo przedstawić napotkany problem . U mnie poziome cienie są bardziej widoczne niż na fotce.
Zmniejsz kontrast o połowę w stosunku do tego jaki masz ustawiony, jeżeli będzie za ciemno podkręć jasność.Twój tv to Samsung czy Panasonic? Ja w swoim panasoniku tego nie zaobserwowałem.
 
Witam.
Może ktoś napisać jak zmienić firmware w tym modelu

Bardzo proszę.
MOżna to zrobić bardzo prosto z karty SD.
1. Pobierasz soft z linka, który dał kolega powyżej - działa download bo sam aktualizowałem.
2. Kopiujesz go na kartę SD - nie do żadnego folderu tylko na wierzch, aby plik od razu widoczny był w kompie po włożeniu karty.
3. Wkładasz kartę przy włączonym telewizorze do slotu kart SD - telewizor od razu wykryje firmware i zapyta czy rozpocząć ładowanie. Potwierdzasz i proces aktualizacji się rozpoczyna, nie możesz nic robić w trakcie aktualizacji i broń Boże wyłączać TV. Zresztą instrukcje będzies zmiał na ekranie, co zrobić.

U mnie aktualizacja przebiegła pomyślnie soft w wersji z końcówką 1019 na moje oko poprawił nieco czerń i ogólnie obraz jakiś lepszy nieco.

POzdrawiam :)
 

radzion19

New member
Witam serdecznie,znacie może sposób na powrót do starszej wersji firmware,miałem wersje 1012 i zaktualizowałem do 1019 ale niestety okazało się że obraz jest gorszy.
Pozdrawiam
 
Do góry