Panasonic seria S10 wszystko na temat serii S (Tx-p42s10)

parafka

New member
Ja również nie znalazłem na forum przykładowych ustawień bo czasami jest po prostu zbyt ciemny obraz. Funkcja eco zbyt ściemnia obraz przy nocnym oświetleniu a chciałbym z niej korzystać bo zwiększa jaskrawość w dzień.
Czy pliki mp4 na SD-karcie mają mieć jakiś układ logiczny w folderze?
Mam Toshibę Camileo HD i plików nie widać a są one w mp4/h.264
 

cork

New member
v10 a g10 badz s10

swietne wypowiedzi ale ja mam jeszcze inne pytanie
a co powiecie o serii V10 w porównaniu do g10 , s10
pytanie hipotetyczne i nie mówmy w tym momencie o kasie

co mi powiecie na to ???
 

darekn12

Member
mam takie proste a zarazem trudne pytanko,czym wycieracie szybe plazmy?nie obudowe bo to robie ta szmatka ale szybe w srodku?bo mala corcia porobila slady paluszkami:-(
prosze o podpowied zi z gory dziekuje
pozdrawiam
darek
 

pokonek

New member
Sd

Snake73 napisał:
Tylko jak go zmusić do odtwarzania AVCHD załadowałem na kartę SD demo w AVCHD (m2ts) i tv nic nie widzi na karcie.

Na płycie z instrukcją jest kilka informacji (str 44,57) i odnośników na strony Panasonica.
Pozdrawiam
 

devildriver85

New member
Problem Z Powidokami/wypaleniem ;(

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Mam problem z powidokami czy wypaleniem chyba...
Od jakiś 2 tygodni pogrywam sobie w Obliviona na ps3 podłączonym do s10... mniej więcej 2-3godziny rano i tyle samo wieczorem, w miedzy czasie na tv ogląda się televizje z kablóki.
No i w momentach jak jest czarny obraz jak by po wyłączeniu albo zmianie sygnału (ale jeszcze podświetlony) to widać tylko z bliska zarys pasków życia...!! - co to.. powidoki, wypalenie?
Czy to ma zamiar zniknąć czy jeszcze się utrwali i może być bardziej widoczne?
 

Snake73

New member
Devil włącz tv na neutalnym kanale ( śnieg ) na 20 minut i zobacz czy dalej to widzisz. Ja na początku też to miałem i mi pomogło.
 

superkowal

New member
Dobra Cena

Witam ,
Dla zainteresowanych , w sklepie "dla skner" w dniach 10-13 września mozna kupić S10 za 2868,03 zł PLN (czarny). Jeśli ktoś nie uznaje zakupów internetowych to propozycja jest ciekawa.
Pozdrawiam forumowiczów.
 

sneer001

New member
Cena S10

superkowal napisał:
Witam ,
Dla zainteresowanych , w sklepie "dla skner" w dniach 10-13 września mozna kupić S10 za 2868,03 zł PLN (czarny). Jeśli ktoś nie uznaje zakupów internetowych to propozycja jest ciekawa.
Pozdrawiam forumowiczów.
Ta cena S10 to za 42 cale chyba (bo za 46 byłaby powalająca). BTW 42 czarny w necie oscyluje ok. 2750 - czyli nieźle. :)
 

zalesiu

New member
Jakby kogoś interesowało na raty to w EuroRtvAgd jest do jutra czyli 10.09 TX-P42s10e za 2999zł. Raty 30x%0.
Zakupiłem, czekam na TV :)
 

adam-ant

New member
Tzn według Ciebie TV rewelacyjnie współgra z PS3? Mógłbyś to jakoś rozwinąć? Jakie minusy S10 widzisz pod kątem współpracy z PS3?
 

bogaty

New member
Bez reklam
Na allegro znalazłem 42S10 za 2629,- i mam mętlik w głowie S10 czy X10 wiadomo S10 full hd a czy oprócz rozdziałki, czym jeszcze różnią się te TV i jak S10 chodzi z xbox360?
 

grzegorz1981

New member
bogaty napisał:
Na allegro znalazłem 42S10 za 2629,- i mam mętlik w głowie S10 czy X10 wiadomo S10 full hd a czy oprócz rozdziałki, czym jeszcze różnią się te TV i jak S10 chodzi z xbox360?
Oprócz rozdziałki to w parametrach niczym się nie różnią. No i X10 pobiera mniej (chyba?) prądu.
 
Do góry