Panasonic seria S10 wszystko na temat serii S (Tx-p42s10)

SeVeN77

New member
ellah napisał:
Panowie,

Na to ja zwracalem uwage kilka stron temu =- nigdzi enie ma czarnych i sprzedawcy robia nas w konia podwyzszajac cene, bo roznic nie ma zadnych.

Osobiscie mam juz dosc czekania i chyba wezme srebrny bo cena jest imponujaca 2560 w avansie.. Kwestia teraz czy to tez nie sciema i czy nie ma ich po 1 sztuce na sklep.
chyba 1sztuka na wojewodztwo.. ;] chociaz i tego nie jestem pewien w takiej cenie

grzegorz1981 napisał:
Byłem dzisiaj w Avansie. Cena 42S10E 3.999zł, a 42S10ES 3.499zł. To ja się pytam gdzie te obniżki????? Oszukują i tyle.
po reklamie mozna bylo wywnioskowac ze te obnizki sa.. ale z podwyzonych wczesniej cen ;] laptop asusa z 2500 na 2000 a za tyle jest w necie juz jakis czas :hmm:
 

tobas

New member
Dla zainteresowanych w Opolu w małym rynku jest sklepik (na rogu po schodkach) w którym można kupić każdy model w cenie netowej.

Gość sprawdza ile kosztuje np. na ceneo, bierze najniższą cenę dolicza ok. 100zł transport i w takiej cenie może Wam ściągnąć. Na stanie ma 37", 42" tak że można zobaczyć obraz z SD (antena dachowa), DVD.
Wcześniej o tym sklepie zapomniałem, ale widzę że tam pielgrzymi chodzą po odbiór TV. Gość ma dostawę i w odstępach 15min. umówione odbiory :)

Ja swój mam odebrać dzisiaj :D
 

ellah

New member
W Gdyni w Avansie srebrny 2999zl ! 200 zl drozej niz na ceneo.

Co ciekawe , czarny jest w tej samej cenie (do sprowadzenia z centrali), ale Pan starał się mnie usilnie przekonać, że jest to model 100Hz. :)
 

adam-ant

New member
Bo to jest TV 100Hz... 400 czy 600 Hz (np w G10) to tylko parametr systemu IFC, który w telewizorach Panasonic'a ma za zadanie "upłynniać" obraz.
 

lep

New member
TV Kupiony

Witam
Plasme kupiłem po przeczytaniu tego wątku. Powiem szczerze że obawiałem się tego "buczenia lub syczenia". Według mnie syczenie jest pomijalne. Nie słyszę tego wcale, muszę podejść i raczej szukam tego dzwięku niż go słyszę. Może w absolutnej ciszy faktycznie to słychać no ale powiedzmy sobie szczerze...na ryby to chodzi się nad jezioro :). Na razie "docieram" plazmę a kupiłem w sklepie internetowym za 2820 nowy w foli. Mam wrażenie że każdego dnia poprawia się jakość obrazu ale może to tylko takie złudzenie
 

mm5266

New member
W gdansku w "zer dla skner" z tydzień temu czy dwa, miły pan w koszulce z napisem "viera" oznajmił że dzien przed moją wizytą mieli promocję "-vat" czarny 42s10 kosztowal 3100, mają na stanie chyba wszystkie modele panasonica, wiec przynajmniej pooglądać można, w MM w lublinie cena ok. 42s10e - 3700-3800pln i obniżek nie przewidują ...
bylem w avansie w lublinie, cena wyjściowa srebrnego 42s10 2999 PLN (po obniżce to ok. 2400), czarnego nie mieli i póki co mieć nie będą, w świdniku też takiego czarnego nie mają. przejeżdzałem przez lubartów myślę wstąpię i zobaczę czy mają czarny, mieli w sklepie tylko 42x10 i lcd 42s10 za 3700 po obniżce za ok. 3000pln. pytam miłej pani czy mają na magazynie czarną plazmę 42s10e, powiedziala ze nie, ale jeżeli mają w warszawie na magazynie to następnego dnia będzie u nich w sklepie, miła pani poklikała w komputerze i następnego dnia czyli wczoraj zakupiłem czarnego 42s10e za 3000 pln. Podłączenie telewizora do CP ostatecznie przekonało mnie o słuszności podjętej decyzji, obraz jest moim zdaniem lepszy niż na lcdekach które mialem okazje ogladać w warunkach domowych, a byly to znacznie droższe telewizory lcd. Obraz z dvd bardzo ładny, jeszcze tylko sprawdzę jak wygląda obraz z ps3 i filmy z BD, ale skoro na lcd jest super, to i na plazmie pewnie będzie równie dobrze :D, mi osobiście gonitwa za fullhd i pierwsze zachwyty nad tą technologią już dawno przeszły ;). Trochę się obawiałem zakupu plazmy, szczególnie po tym co widzialem w sklepach, w niektórych obraz rewelacja, w niektórych jakiś taki "mdły i niepoustawiany" :confused: , wszyscy w kolo mają tylko lcd i jak mantrę powtarzają "plazma = krótka żywotność, zużywa dużo prądu, po co kupywać starą technologię itp.", a ja dla odmiany i tak kupiłem plazmę :D i jestem bardzo zadowolony, no żona tylko powiedziała "a cóż to za okropny pilot dla emerytów z takimi dużymi cyferkami?, w poprzednim telewizorze panasonica sprzed 10 lat był ładniejszy !" - naszczęście oba są kompatybilne i może używać starego :grin:
 

ellah

New member
Zajrzyjcie na Torres.pl. Wlasnie zakupilem czarny za 2767 a dokladniej 2800 z dostawa na jutro.

TO w tej chwili najlepsza cena chyba.
 

luigi

New member
Cena tej plazmy jedzie ostro w dół w necie jest już za 2700 a do jutra w Avansie po 2999 oczywiście srebrne. Duża partia czarnych dociera do sklepów i ceny tez spadnął w Torresie juz jest za 2717 PLN.
Nie wiem co jest z tą plazmą nie tak ale obraz jest słabiutki gorszy niz na moim starym PV80 :hmm:.
Poza ceną zero zalet ...nie polecam chyba tylko posiadaczom kablówki.
 

migele

New member
ellah napisał:
Zajrzyjcie na Torres.pl. Wlasnie zakupilem czarny za 2767 a dokladniej 2800 z dostawa na jutro.

TO w tej chwili najlepsza cena chyba.

Coś kręcisz - dziś (21.08.2009) o godz. 15:31 na stronie Torres,pl jest po 3.621,50 zł - cena którą podałeś jest wyrwana z kosmosu. Nawet na Torres podają cenę netto 2.968,44 z l, a gdzie Vat i reszta?
Ściemniasz.
 

grzegorz1981

New member
luigi napisał:
Cena tej plazmy jedzie ostro w dół w necie jest już za 2700 a do jutra w Avansie po 2999 oczywiście srebrne. Duża partia czarnych dociera do sklepów i ceny tez spadnął w Torresie juz jest za 2717 PLN.
Nie wiem co jest z tą plazmą nie tak ale obraz jest słabiutki gorszy niz na moim starym PV80 :hmm:.
Poza ceną zero zalet ...nie polecam chyba tylko posiadaczom kablówki.
I jak tu nie mieć wątpliwości co do zakupu tego TV? Ostatnio jak byłem w MM to mieli na tym TV jakiś słaby obraz, nie wiem czy to wina złego podłączenia czy co :-?
 

wysokamegi

New member
Grzegorz1981 nie ściemniał, 20.08.09 ten telewizor był w sklepie internetowym torres za ok. 2700. Złożyłam zamówienie i na zamóweniu widnieje jak byk 2700 z groszami. Dostałam potwierdzenie ze sklepu i w poniedziałek odbieram go osobiście. Nie wiem dlaczego dzisiaj ten sam telewizor jest za ponad 3600 ?
Mam tylko nadzieję, że nie dostanę jakiegoś bubla...
 

wysokamegi

New member
grzegorz1981 napisał:
I jak tu nie mieć wątpliwości co do zakupu tego TV? Ostatnio jak byłem w MM to mieli na tym TV jakiś słaby obraz, nie wiem czy to wina złego podłączenia czy co :-?
A inne telewizory na tym samym sygnale odbierały dużo lepiej ?
 

lexo

New member
grzegorz1981 napisał:
I jak tu nie mieć wątpliwości co do zakupu tego TV? Ostatnio jak byłem w MM to mieli na tym TV jakiś słaby obraz, nie wiem czy to wina złego podłączenia czy co :-?
Na pocieszenie napiszę, że zauważyłem to samo ale w domu obraz był zdecydowanie lepszy. Zarówno kablówka jak BR. Może to kwestia warunków, może sygnału ale zauważyłem (nie wiem czy słusznie), że jeśli plazma nie jest w sklepie promowana jak np. na stoiskach Panasonica to wygląda gorzej od większości LCD.
 

ellah

New member
migele napisał:
Coś kręcisz - dziś (21.08.2009) o godz. 15:31 na stronie Torres,pl jest po 3.621,50 zł - cena którą podałeś jest wyrwana z kosmosu. Nawet na Torres podają cenę netto 2.968,44 z l, a gdzie Vat i reszta?
Ściemniasz.

Witam serdecznie,

Przyrzekam ze mowie prawde, jutro ma do mnie dojsc z dostawa w sobote za 2800 czarny. Prosze zadzwonic do sklepu jutro (nr na ich stronie) i samemu zapytac czy byly dzisiaj w takiej cenie czarne (2717) i wtedy wystawic odpowiedni komentarz.

Jak kupowalem byly jeszcze 2 sztuki, moze ktos jeszcze kto zamowil moze sie tutaj wypowiedziec.
 

wysokamegi

New member
dowód

oto dowód że można było. Zrobiłem print screena po zakupie bo też mnie to dziwiło.
 

Attachments

  • Kopia zamowienie na panasa.jpg
    Kopia zamowienie na panasa.jpg
    116,3 KB · Wyś: 86

grzegorz1981

New member
wysokamegi napisał:
A inne telewizory na tym samym sygnale odbierały dużo lepiej ?
Np. 42X10E miał lepszy obraz więc nie wiem co oni tam nie tak podłączyli.

lexo napisał:
Może to kwestia warunków, może sygnału ale zauważyłem (nie wiem czy słusznie), że jeśli plazma nie jest w sklepie promowana jak np. na stoiskach Panasonica to wygląda gorzej od większości LCD.
Zgadzam się w 100%. Rzeczywiście tak jakoś robią, żeby LCD się wyróżniały wśród TV, a wiadomo, że plazmy mają lepszy obraz. Ostatnio słyszałem jak sprzedawca w Avansie tłumaczył róznice małżeństwu po 70-stce i mówił, że poleca plazmy ze względu na lepszy obraz i mniejsze męczenie oczu (dobrze, że nie wszyscy sprzedawcy wciskąją kit bo są i tacy).
 
Do góry