Panasonic seria PZ - inwestować w przyszłość?

Kaldish

New member
Witam

Właśnie jestem w trakcie wyboru nowego telewizora. Zdecydowałem się na plazmę Panasonica. Praktycznie został przeze mnie wybrany już model z serii PY80, jednakże z uwagi, że za parę lat w Polsce ma zostać wprowadzona cyfrowa telewizja naziemna wstrzymałem się z zakupem i postanowiłem rozważyć zakup modelu z serii PZ.

Wiadomo, że telewizora nie kupuje się na rok czy 2, więc chciałbym się was poradzić, który model wybrać?

Pozdrawiam,
Kaldish
 

lelule

New member
jeżeli ta seria ma tuner dvb-t z mpeg-4 to oczywiście można będzie odbierać przekazy cyfrowej telewizji naziemnej. Wydaje mi się jednak, że telewizory tej serii posiadają tuner DVB-t z mpeg2 a więc w kompresji, która nie będzie stosowana w naszym kraju. Jest jakiś Panasonic z symbolem PX jeśli dobrze pamiętam i on rzeczywiście posiada tuner dvb-t mpeg4, lecz nie jest on sprzedawany przez Panasonic Polska.
 

Foxxx24

New member
Ja radzę jak narazie nie przejmowac się tunerem DVB-T w tv bo jak u nas wprowadzą cyfrową telewizję naziemną to automatycznie wprowadzą dekodery odpowiednie,które bedą wtedy już w śmiesznych cenach więc spokojnie bierz PY80:eek:k:


Pozdrawiam
 
Do góry