Panasonic seria PV80 i PV8

wisla22

New member
Panowie co sądzicie o tym wieszaku:

w w w.allegro.pl/uchwyt-lcd-32-70-obrotowy-2-ram-wzmocniony-i1346308376.html

Macie może jakieś ulubione/pewne/sprawdzone konstrukcje?

Pozdrawiam!
 

bilu

New member
Dramat,
Dziś, kilkadziesiąt minut temu, chciałem pograć na konsoli (podłączonej przez HDMI).
Przełączam na HDMI - czarny ekran, nic się nie dzieje...
Ok, włączam dekoder, też podłączony przez HDMI. Zmieniam na drugie wejście... tu też czarny ekran.
Z tego co przeczytałem już w internecie, wychodzi na to, że padły mi wejścia HDMI.
Tragedia tym większa, że gwarancja skończyła się dwa miesiące temu...

Czy ktoś wie, ile mniej więcej kosztuje naprawa tej usterki?
Kiedyś coś słyszałem, że po dwóch latach gwarancji przez następne trzy miesiące obowiązuje rękojmia... niby gwarancja. Wchodzi to w grę, czy raczej pobożne życzenia? :)
 

Tonio

New member
brak dzwieku

Panowie...dziś podłączyłem z nudów N recordera za pomocą HDMI do Panasa...nie ma fonii!!!!Kiedyś przełączyłem go na tryb hotelowy....ma to coś wspólnego?...zawsze dzwięk szedł przez Amplituner...co to może być?
 

Tonio

New member
Dobra...po temacie...recorder N-ki zabrałem z servisu a tam ktoś przestawił go na 1080i DVI
po zmianie na HDMI głos sie pojawił....metoda dedukcji i 2 piwa....i jest rozwiązanie.:popcorn:
 

mariusz90

New member
Ja mam dwa pytania co do mojej PV80tki

Jak w menu serwisowym, zmienić parametry overscanu (powierzchnia obrazu)?
Obecnie jak dla mnie, po HDMI wycina za dużo obrazu, i chciałbym te wartości zmniejszyć.
Całkowite wyłączenie overscanu odpada, to na bokach zazwyczaj są jakieś białe linie, czy inne farfocle ;)

Drugie pytanie, czy ktoś wkońcu doszedł do tego, jaka jest różnica między PV80P a PV80PA?
Niektórzy piszą że PA to lepsza seria, inni że to to samo ;)
 

rojam

New member
jak zmienić w panasie pv80, aby po włączeniu automatycznie wybierał wejscie HDMI1, obecnie uruchmia sie w trybie TV, dzięki
 

rojam

New member
tryb hotelowy poszukaj
dzięki znalazłem dam cytat może komuś sie przyda
Witam

Pomocna informacja dla tych, których denerwuje to, że PV po włączeniu ustawia się w trybie TV (nie wykrywa sygnału na AV1/AV2)
Tryb hotelowy - kombinacja podobna jak przy menu serwisowym, z tym że zamiast "0" wciskamy "AV", czyli "F", trzymamy -/V i wciskamy 3 x "AV"(na pilocie)
Hotel Mode zmieniamy na ON
Initial Input zmieniamy na wejście jakie chcemy mieć aktywne przy włączeniu tv.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

BitTornado

New member
mam pytanie, po wejsciu do menu serwisowego i wciśnięciu 1 na pilocie wyskakuje opcja contrast 000, czy można to zmienic, dodac jakos większy kontrast?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
antyrefleksową - o ile pamiętam to była.Ale łatwo sprawdzić poświeć latarką na szybę i na ekran.
 

grzegorz1981

New member
Dzięki kiki. Pytałem bo zamierzam kupić S30 który tej powłoki chyba nie ma. Natomiast brat ma właśnie 42PY8P i u niego można oglądać tv nawet jak jest bardzo jasno, teraz już wiem dlaczego.
 

diuczysko

New member
Bez reklam
Nawiązując do tematu czy PV80 posiada jakikolwiek filtr czy powłokę, bo wrażenie to goła szyba (chciałbym mieć odniesienie do obecnych budżetowych plazm panasa) ?
 
Do góry