Panasonic seria PV80 i PV8

empel64

New member
Panasonic TH-37PV80

Z tego co mi wiadomo obraz z pomarańczami nie pochodzi od Panasa , jest to przekłamanie, sorry że tak późno?
 

Goliat12

New member
Do empel64

Polecam 37pv80.

Tego samego dnia mój kolega kupił 37pv80 a ja 37pv8 , bo cena była niższa a wydawało mi się że to jeden czort. Niestety po podłączeniu w domu na moim pv8 sygnał z TV kablowej wyglądał gorzej niż na pv80 odbierającym na kablu od miernika w firmie(oglądaliśmy TVN). Różnica była dostrzegalna nawet przeze mnie (zupełnego laika). Na szczęście mogłem go wymienić.
Co do rozmiaru 37” czy 42” to mam wrażenie, że w moim 42” sygnał SD wygląda gorzej szczególnie z odległości ok. 2,5 m.
Przy HD nie mam porównania ale z komputera filmy DVD w pełni mnie zadowalają. Filmiki z internetu jakości HD to już istny miód.
 

FredzioPL

Klub HDTV.com.pl
vip
A powiedzcie czy gdzies w menu zwyklym lub serwisowym jest mozliwosc ustawienia trybu rozciagniety na stale dla lacza HDMI?
Po ustawieniu za kazdym razem wraca mi na szeroki a nie rozszerzony.
42PV80 + PVR Philips Cyfry+.
 

ja.mazi

New member
Dzisiaj wchodze na strone jednego z e-sklepow a tam 42pv80 jest 120zl drozszy niz wczoraj... chyba nie musze pisac, ze sie wkurzylem, tymbardziej ze wszedlem na strone zdecydowany zamowic go u nich...

Nic, chyba padnie na agito i kuriera, bo mialem zamiar samemu odebrac tv...
 

rojam

New member
Witam
dzisiaj wstapiłem do klubu fanatyków Panasonica PV80. Co prawda kupiłem 37" -ale oglądam Tv z około 2,5 m - ijak sobie teraz patrze to chyba był to dobry zakup pod wzgledem wielkości ekranu. Sygnał to kablówka cyfrowa. Jakość zależna od kanału --ale jest lepiej niż myslałem, Wcześniej miałem 32" CRT PHILIPSA (JEDEN Z WYŻSZYCH MODELI) ale niestety nie pasował stylistycznie do nowego salonu (ponad 50 cm głebokości nie budziło zachwytu u mojej 2-iej połowicy) no i jakos taki mały się wydawał ekran.
Teleizorek 37 PV80 kupiłem w sklepie dla idiotów w pronocji niby po 2180 zł -- w ratach 20 x 0 % czyli 20 razy 109 zł. W menu serwisowe nie wchodziłem aby sprawdzic czy wczesniej ktoś go nie ogladał. Na Tv była tylko folia ochronna przyklejona na ramkę wokół wyświetlacza-- nalepek brak !!! --ale pilot i podstawka zapakowane oryginalnie --więc wyglada że nówka -ale chyba trzeba będzie sprawdzić te godziny w menu --tylko musze poszukac na forum jak sie to robi. Obraz z Dvd jest dobry+ , głos nie az tak tragiczny jak gdzieś przeczytałem -ale od czego jest kino domowe Jamo +Yamaha. Ogólnie polecam niezdecydowanym -i jesli ktoś ma problem z dobraniem wielkości ekranu do odległośći oglądania --to mogę z czystym sumieniem polecic 37" do odległości ok 2,5-2,8 m, większa przekatna przy sygnale z kablówki byłaby gorszej jakości-komfortu do ogladania --takie jest moje zdanie.

Aha w sklepie dla idiotów pan strasznie namawiał mnie na LCD LG Pg200 37" za 1900 zł , że niby lepszy i wogóle obraz w nim nie drzy a wplazmach obraz migocze- pulsuje!!!-ale jak sobie zobaczyłem na nim że czarny kolor to niebieski -to się usmiechnąłem i poprosiłem o Panasa :L), zresztą przy mnie zniknęły z półki 4 takie Panasoniczki w ciągu 30 minutowego pobytu w sklepie.

Menu serwisowe sprawdzone - jednak nówka !!!
 
Ostatnia edycja:

alex2006

New member
42 Pv80

Jesli ktos ma mozliwosc prosze o sprawdzenie i podpowiedz, mianowicie po podlaczeniu anteny naziemnej i ogladaniu ktoregokolwiek z programow TV sam skaluje obraz rozciaga zeby nie bylo czarnych pasow na dole i u gory. Po podlaczeniu HDMI niestety nie dziala juz automat.Czy da się jakoś ustawić żeby też rozciągało np. seriale(mM jak miłość,Londyńczycy,Barwy szczeęścia-żona ogląda)są z paskami i to mnie troche denerwuje mam dekoder Polsatu Samsung hd po componencie wszystko było OK!Prosze o porade.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Zobacz w ustawieniach tunera. Mi z tunera DTV z kablówki podłączonym po HDMI automat działa bardzo dobrze. Ale właśnie po odpowiednich ustawieniach tunera.
 

radosuaf

New member
Bez reklam
Bogdan, ściany mam żółte, a szkoda mi kasy na ekran jeszcze :). No i mam okna od zachodu, latem mogłoby być kiepsko, mimo zasłon.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Alex nie znam Twojego tunera, ale popróbuj metodą " prób i błędów". Ja tak zrobiłem i dopasowałem ustawienia tunera DTV i telewizora i teraz jest OK'.
 

waldi1407

New member
W końcu mam go Panasa

Dzisiaj przyjechał do mnie ten Panasonic TH-37PV80PA. Kupiłem go dzięki Wam. Miałem kupić jakiegoś LCD. Brałem pod uwagę LG 37LG7000, Sharp LC37X20E oraz ewentualnie Samsung LE37AC656A. Jednak po przeczytaniu różnych forów i uwzględnieniu że służyć będzie przede wszystkim do oglądania telewizji kablowej analogowej wybrałem to cacko. Pierwsze wrażenie dobre.
Telewizor w opakowaniu waży 32Kg. Pudło ma wymiary 103,5cm*73,5cm*33.5 cm. Resztę swoich wrażeń i spostrzeżeń napiszę później.
 

pawelll

Member
Niestety próby u sąsiada dały najgorszy możliwy rezultat: dźwięk po HDMI działa ale na Panasonicu 42PZ700 sąsiada.
 
Ostatnia edycja:
Do góry